Konserinde seyircisine kadeh kaldıran Sıla, eleştirilerin hedefi oldu

İzmir'de Yeni Bi' Fest Festivali kapsamında sahneye çıkan Sıla, kendisini dinlemeye gelen sevenlerine kadeh kaldırdı. Bazı sosyal medya kullanıcıları, ünlü şarkıcının bu hareketini "Kötü örnek oluyorsun" deyip eleştirdi.

05.09.2019 12:03

Konserden konsere koşturan Sıla'nın dün akşamki durağı İzmir'di. Bu yıl ilk kez düzenlenen Yeni Bi' Fest Festivali kapsamında sahneye çıkan Sıla, şarkılarıyla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

KADEHİ SEYİRCİSİNE KALDIRDI

Sevilen şarkılarını sevenleriyle seslendiren Sıla, Vur Kadehi Ustam şarksında eline kadeh alıp seyircisine kaldırdı. Konser boyunca enerjisiyle seyirciyi etkileyen Sıla, hayranlarından büyük alkış aldı.

DESTEK DE ALDI TEPKİ DE

Sıla'nın bu hareketi bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilirken, bazı kullanıcılar ünlü şarkıcıyı destekler nitelikte yorumlar yaptı.

Konserinde seyircisine kadeh kaldıran Sıla, eleştirilerin hedefi oldu

İzmir, Sıla, Magazin

YORUMLAR(14)
....:Bu ülkede 100-120 yıldır sahneden kadeh kaldırılır, yeni bir şey değil. İnanmayan fotograflara baksın, anıları okusun.
DÜŞÜNÜYORUM O HALDE VARIM ??:Ülke demokratik bi ülke kliplerde içince sıkıntı yok konserde içince mi sıkıntı yapılan şey algı yaratmak. Çocuk onun içki olduğunu nerden bilsin. Bilen kişide aklı erişmiş kişidir. Kendi içip içmeyeceğine karar verir. Sigara içen insanlar var sokakta onlarda içmesin. onlarda özendiriyor. Herşeye yasak gelsin o zaman. Ülkeye sürekli yasaklar getirerek ülke bi yere getirelemez. Sanki konserinde içki dağıttı biraz beyninizle düşünün.
GERÇEKTEN ANLAMADIM:Sılanın konserine gidenin kafasıda onun gibidir. Ben içmem sılada İçmiş içmemiş beni ilgilendirmez. Sırf gündem olmak için böyle haberler çıkarıyorlar bence
MERVE:Sıla'' nın düşüncelerini siyasi görüşünü bilmeyen yok kadın gizlemiyor zaten öyle bir ortama çocuk götürülmez bu bir. İkincisi bu görüntüler magazinciler tarafından yayınlanacağı kesin olduğu için yine görmemesi gereken yaşta herkes görmüş ve özenmiş oldu. YANİ BAŞLI BAŞINA ÇOK YANLIŞ BİR HAREKET.
SİZENE:ARKADAŞLAR İSLAMDA ÇAN EĞRİSİ Mİ VAR SİZE NE HERKESTEN
ADINIZI YAZIN:KADIN SOLİST SOLİST İÇİCEK TABİ NE CAHİL TOPLUM OLDUK
BRO:Bu ülkede insanları ahlaksızlığa ve günaha iten en büyük sebepler medya ve kendini sanatçı zanneden zerzevatlardır.
MELİS:nekadar ablak bir surat buda bakınca şans kaçıran cinsten
YOLDAN GEÇEN BİRİ...:kızım aynaya bakma diyorum sana. . . artık alış şu görüntüne
ÖZGE:bazen çok abartılıyor yaa. . içsin ne var bunda allah allaaah
Tüm 14 yorumu okumak için tıklayın