Köpeği ezmemek için manevra yapınca takla attı! O anlar saniye saniye kaydedildi

Balıkesir'de bir araç sürücüsü, yola fırlayan köpeği ezmemek için manevra yapmasıyla kaza yaptı. Kaza anı ise saniye saniye kaydedildi.

16.09.2019 09:22

Balıkesir'de bir araç sürücüsü yola fırlayan köpeği ezmemek için manevra yaptı. Yaptığı manevrayla takla atan adam yolun kenarına savruldu. Kaza anı saniye saniye kaydedildi.

Balıkesir - İzmir yolunun 2. kilometresinde meydana gelen kaza, başka bir sürücünün araç kamerasına an be an yansıdı. 45 AD 645 plakalı araç sürücüsü yola fırlayan köpeği ezmemek için manevra yapınca takla atarak yolun kenarına savruldu.

YARDIMA KAZAYI KAYDEDEN AİLE KOŞTU

Aracın içinde bulunan bir kadın " Allah cezanı versin köpek senin" diyerek kazanın paniği ile yola fırlayan köpeğe tepki gösterdi. Yol kenarına savrulan aracın içindeki vatandaşların yardımına ise yine olayı araç kamerasına kaydeden sürücü ve ailesi yetişti.

YARALILARIN SAĞLIK DURUMU İYİ

Aile hemen 112'yi arayarak yardım talebinde bulundu. Araçta 2 yolcu olduğu öğrenilirken, durumlarının ise iyi olduğu bildirildi.

Köpeği ezmemek için manevra yapınca takla attı! O anlar saniye saniye kaydedildi

Balıkesir, İzmir, Araç, 3. Sayfa

Kaynak: İHA

YORUMLAR(16)
BEYİNSİZ YARATARAK NE DEMEK İSTEMEKTEDİR:hayvanda beyin yok, anca yalakalık yapsın kollo
VUR GİTSİN EN FAZLA TAMPON DAGILIR:HAYVANSEVER
HAKAN GÜLLE:Kim bilir belkide az ileride çok daha büyük bi kazadan kurtuldu. Kadın Allah cezanı versin köpek diyor. Köpeğin ne suçu var? Akıl sahibi insanlar bile kaza yaparken aşırı hız yaparken. . Yinede üzüntüyle söylendiğini umud ederek, herkese geçmiş olsun.
SEVGİ:Başı boş köpekleri ne zaman toplayacak devlet benimde neredeyse böyle bir olay geçti başımdan köpeğe çarpmamak için ani fren yaptım ALLAH tan hızlı gitmiyordum ucuz atlattım yani.
EROL MEHMET YILDIZ:Bu tür durumda frene basmak lazım. Sağa sola kırmak çok tehlikeli. Bir köpek yüzünden 3-4 kişi ölmesin.
FAKİ:Helal olsun köpeğin de bir can oldugunu unutmayip carpmamak icin kaza yapmış umarim bir seyi yoktur.
ATCAN:faki sen öyle yap bütün aileni öldür. senin gibi küçükken alıp büyüyünce bakmak bitarafına zor geldiği için sokağa atılan hayvanlar yüzünden oluyor bu işler. köpek sevici seni.
SAYLAN:köpeğin can olduğunu unutmamış ama arabada can olduğunu unutmuş
MF:İnsanların canımı önemli yoksa köpeğinmi ? Bence insanların canı daha önemli öyleki arabada eğer bir bebek yada çocuk var ise.
REİS:helal olsun diyen arkadaşım. ya araçta çocuğun olsaydı sakat kalsaydı aynı düşünceleri paylaşacak mıydın?
Tüm 16 yorumu okumak için tıklayın