Sokak ortasında köpeklerin saldırısına uğrayan genç, büyük panik yaşadı

İstanbul Sultangazi'de 18 yaşlarındaki bir genç, sokakta yürürken karşısına bir anda çıkan köpeklerin saldırısına uğradı. Olay anı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

21.05.2020 09:50 | Son Güncelleme: 21.05.2020 12:56

Sultangazi'de 18 yaşlarındaki bir genç sokakta yürürken bir anda köpeklerin saldırısına uğradı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, geçtiğimiz gün 10.00 sıralarında Sultangazi Esentepe Mahallesi'nde gerçekleşti. 18 yaşlarındaki bir genç sokakta yürürken köşeyi döndüğü anda karşısına çıkan 3 köpeğin saldırısına uğradı.

TAŞ ATARAK KARŞILIK VERDİ

Olayın şokuyla köpeklerden kaçmaya çalışan genç yere düşme tehlikesi geçirdi ve telefonunu yere düşürdü. Genç, köpekler biraz uzaklaştıktan sonra eline aldığı iki taşı köpeklere atarak karşılık verdi. Bu anlar güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

DAHA ÖNCE DE BİR KADINA SALDIRMIŞLAR

Aynı bölgede 2 gün önce de köpeklerin bir kadına saldırdığı ve komşularının kadını kurtardığı öğrenildi.

Sokak ortasında köpeklerin saldırısına uğrayan genç, büyük panik yaşadı

Kaynak: İHA

Yorumlar (32)
GS: Sahipsiz kopek disari cikmamali, her kopegin bir sahibi olmali, disari cikmaya korkar hale geldik,
SEHER: Ben hayan düşmanı değilim ama bu köpeklerin sakinlaşiirici aşı yapsınlar yetkililer. Günde onlarca kişi köpek saldırısına uğruyor ve ya korkudan ya kuduz dan ölüyor. Lütfen yetkililer önlem alsın.
BELEDİYENİN SUÇU: hayvanseverler biraz da insan sevseydi , besleyip semirtmenin yanında ''sokak hayvanı'' diye birşeyin olmaması için çalışırlardı
Haberler››3. Sayfa››Sokak ortasında köpeklerin saldırısına uğrayan genç, büyük panik yaşadı - Haberler