Korona virüs tedbirleri sebebiyle Çamlıca Camii bu Cuma namazında da boş kaldı

Korona virüs tedbirleri sebebiyle Çamlıca Camii bu Cuma namazında da boş kaldı Çamlıca Camii üçüncü kez boş kaldı Diyanet İşleri Başkanlığı, korona virüse karşı alınan tedbirler sebebiyle camilerde cemaatle namaz kılınmasına ara verildiğini duyurmuştu.

03.04.2020 14:58 | Son Güncelleme: 03.04.2020 15:02
Korona virüs tedbirleri sebebiyle Çamlıca Camii bu Cuma namazında da boş kaldı
Çamlıca Camii üçüncü kez boş kaldı
İSTANBUL - Diyanet İşleri Başkanlığı, korona virüse karşı alınan tedbirler sebebiyle camilerde cemaatle namaz kılınmasına ara verildiğini duyurmuştu. İstanbulluların Cuma namazı için sıkça tercih ettiği camilerden Çamlıca Camii, bu Cuma namazında da boş kaldı. Boş kalan Çamlıca Camii havadan görüntülendi.
Diyanet İşleri Başkanlığı, etkisini sürdüren korona virüs tehlikesine karşı alınan önlemler kapsamında vatandaşların kalabalık oluşturmaması için camilerde cemaatle namaz kılınmasına ara verildiğini duyurmuştu. Alınan karar doğrultusunda vatandaşlar namazlarını evlerinde kılmaya başladı, camiler boş kaldı. Şehir dışındaki vatandaşların dahi namaz kılmak için geldiği Büyük Çamlıca Camii, bu Cuma namazında da boş kaldı. Korona virüse karşı alınan önlem doğrultusunda boş kalan Çamlıca Camii drone ile havadan görüntülendi. Korona virüs tedbirleri sebebiyle Çamlıca Camii bu Cuma namazında da boş kaldı

Kaynak: İHA

Haberler››genel››Korona virüs tedbirleri sebebiyle Çamlıca Camii bu Cuma namazında da boş kaldı - Haberler