Haber, Son Dakika, Haberler

Koronavirüs nedeniyle sokağa çıkamayan Serel Yereli, evinin penceresinde geceliğiyle poz verdi

Uzun bir süredir yurt dışında yaşayan oyuncu Serel Yereli, koronavirüs nedeniyle dışarı çıkamadığı için geceliğiyle evinin penceresinde oturarak poz verdi.

26.03.2020 16:04 | Son Güncelleme: 26.03.2020 17:12

Geçtiğimiz sene verdiği üstsüz pozlarıyla gündemden düşmeyen 24 yaşındaki Serel Yereli, sosyal medya hesabındaki cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Oyuncu, salgın nedeniyle dışarı çıkamadığı için pencerenin önüne oturarak poz verdi.

PENCERE ÖNÜNDE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Türkiye 'den Londra 'ya taşınan ve orada çeşitli eğitimler alan Serel Yereli, dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı tedbir almak için evinden dışarı çıkmıyor. Hava almak için dışarı çıkamayan oyuncu çözümü oturduğu evin penceresine çıkmakta buldu. Yereli, beyaz mini geceliğiyle verdiği pozları da Instagram'dan takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Koronavirüs nedeniyle sokağa çıkamayan Serel Yereli, evinin penceresinde geceliğiyle poz verdi

SALGIN NEDENİYLE KLİP ÇEKİMLERİNİ İPTAL ETTİ

Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılık yapan Yereli, 'Fikret Şeneş Şarkıları - Kimler Geldi Kimler Geçti' albümü için seslendirdiği 'Bambaşka Biri' şarkısına 8 Şubat'ta başlayan ve 25 Şubat'a kadar devam edecek olan Venedik Maske Festivali'nde klip çekecekti. Ancak Yereli, Çin'in Vuhan kentinden yayılan ve tüm dünyaya korku salan koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerini iptal etti.

Koronavirüs nedeniyle sokağa çıkamayan Serel Yereli, evinin penceresinde geceliğiyle poz verdi

İlgili Haberler

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
Haberler ›› Magazin ››Koronavirüs nedeniyle sokağa çıkamayan Serel Yereli, evinin penceresinde geceliğiyle poz verdi - Magazin
Yorumlar (27)
KLSN:İNSANLARA KÖTÜ ÖRNEK OLMAKTAN BAŞKA BİŞEY DEĞİL. MEYDAN OKUMALAR BİTER, ŞİMDİDE BU PENCERE ÖNÜ AKIMI BAŞLAR, DÜŞEN DÜŞENE. . . . . . .
ALİ:Vücudunuzdan başka pazarlayacak hiç bir değerinizin olmadığı açığa çıktı !
KLAVYE DELİKANLISI:bunların sektöründeki şu tiplerin hayatlarını görünce iğreniyorum gerçekten! sosyal yaşam diye sundukları meze tabağında kendileri var, haberleri yok-muş gibi!!!
OĞUZ:pisliklerini her şart altında yaymaya devam edecekler.
ÇILDIRIK:terbiyesizlik ve şımarıklık tavan yapmış
ROKİ:Kız atıver kendini ve kurtul. Ardından şeyma, , , didem, , , hanife, , , hatice, , , aleyna, , , hadise vs. seni takip etsinlen:)
YEREL SERELİ:Tamam hemen atlıyorum şimdi.
1 4
EE:Biz kimi okuycaz
3 1
GEUN:Pencerenin altında bekliyorum belki düşer müşer.
TANKUTA CEVAP:YÜRÜ LAN DÜDÜK MAKARNASI
0 3
Tüm 27 yorumu okumak için tıklayın