Kral Şakir İle İzmir Optimum'da!

Optimum, sinema filmine dönüştürülen, karikatürist Varol Yaşaroğlu'nun hayat verdiği Türkiye'nin ünlü çizgi dizisi "Kral Şakir"in İzmir galasına 12 Mayıs'ta ev sahipliği yapıyor.

27.04.2018 14:00 | Son Güncelleme: 27.04.2018 14:00Kral Şakir İle İzmir Optimum'da!

Cartoon Network kanalında yayınlanan, ünlü karikatürist Varol Yaşaroğlu'nun yarattığı "Kral Şakir", uzun zamandır heyecanla beklenen sinema filmiyle vizyona giriyor. BKM'nin yapımcılığında çarpıcı bir animasyon filmine dönüşen "Kral Şakir"in galası 12 Mayıs Cumartesi günü Optimum'da gerçekleşecek. , BKM ve Dev Ajans iş birliğinde düzenlenecek olan galada ünlü karikatürist Varol Yaşaroğlu ve ünlü animasyon kahramanı Kral Şakir 7'den 70'e tüm hayranlarıyla bir araya gelecek.

Türk animasyon karakteri Kral Şakir; yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, yaratıcısı Varol Yaşaroğlu'nun da katıldığı animasyon filminin İzmir galası ile ilk kez Optimum'da miniklerle buluşacak. Vizyona giren filmlerin İzmir galalarına ev sahipliği yapan İzmir Optimum, ilk kez bir animasyon film galasına da ev sahipliği yapmış olacak.

İzmir Optimum'da düzenlenecek olan galada, heyecanla beklenen filmin karakterinin yaratıcısı Varol Yaşaroğlu ve Kral Şakir, film gösterimi öncesi hayranlarının sorularını yanıtlayacak. İzmir Optimum Cinemaximum sinema salonlarında gerçekleştirilen film gösterimi öncesinde düzenlenecek olan söyleşi ile ünlü karikatürist Varol Yaşaroğlu, Kral Şakir'i nasıl yarattığını anlatırken, kahramanımız da fotoğraf çektirmek isteyen sevenleriyle buluşacak.

Kral Şakir de hayranlarını yalnız bırakmayacak ve 12 Mayıs Cumartesi günü hayranlarıyla buluşmak için Optimum'da gerçekleşecek olan İzmir galasında yerini alacak.

Saat 16.00'da düzenlenecek olan Kral Şakir söyleşisinin ardından tüm İzmirli sinemaseverler saatler 17.30'u gösterdiğinde Varol Yaşaroğlu ve Kral Şakir'in eşliğinde filmin ilk gösterimini İzmir Optimum Cinemaximum salonlarında izleme şansını yakalayacak.


Varol Yaşaroğlu, Cinemaximum, Türkiye, İzmir, Güncel

Kaynak: Bültenler

24.01.2020 04:54:39