14 Mart 2018, 11:44

Küçük Çocuğa Sigara İçiren Adamın Görüntüleri Büyük Tepki Çekti

Suudi Arabistan'da küçük çocuğa sigara içiren adamın görüntüleri büyük tepki çekti. Çocuğun babasının kuzeni olduğu açıklanan adam, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 Suudi Arabistan'da üç yaşındaki çocuğa zorla sigara içiren babanın görüntüleri büyük tepki çekti.

SAVCI TUTUKLANMASINI İSTEDİ

20'li yaşlarından olduğu söylenen kimliği belirsiz adamın, kucağın oturttuğu çocuğa sigara içirmesini gösteren videoda arka plandaki adamların gülme sesleri de duyuluyor. Suudi Arabistan Başsavcısı Suud El Mojeb, adamın tutuklanmasını emretti ve adam ertesi gün tutuklandı.

BABA, "NİYETİ İYİ" DEDİ

 Polis sözcüsü Ziad Al-Rikaiti, adamın Suudi Arabistan'ın Doğu Eyaletinde yaşadığını ve çocuğun akrabalarından birinin oğlu olduğunu söyledi. Adını vermeyen küçük çocuğun babası, daha sonra tutuklanan adamın kuzeni olduğunu ve niyetinin iyi olduğunu iddia etti. Çocuğun ağzına sigara koymak gibi kötü bir alışkanlığa sahip olduğunu iddia eden adam, kuzeninin ona bir ders vermek istediğini ifade etti.

Suudi Arabistan
14 Mart 2018 Çarşamba 11:44YORUMLAR (24)
HASAN : İt sürüsü...
ADSİZ: Ne sam in sekeri ne de arapin yüzü uzak lo sun bizden yildik be.
.: Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın.
GRETA: var ya bunlar gıbı pıslıklar yok. . nfret edıyorum su mılletı ya. . beyınsızler. . çahıl hayvanlar. . her bok cıktı bunlardan. . nefret edıyorum. . malesef burda de az degıl. .
DELO: UNUTMAYALIMKİ PEYGAMBERİMİZ DE ARAP TI
Tüm 24 yorumu okumak için tıklayın