07 Aralık 2017, 12:27

Sanat Camiasından En Sert Kudüs Tepkisi Yıldız Tilbe'den Geldi: Yolları Cehenneme Kadar Açık

Trump'ın Kudüsü İsrail'in başkenti olarak tanımasının ardından ünlü isimlerden de tepkiler gecikmedi. Yıldız Tilbe, "Yolları cehenneme kadar açık" diyerek tepki gösterdi.

ABD Başkanı  Donald Trump, İslam dünyasından gelen tüm tepkilere karşın  Kudüs'ü  İsrail'in resmi başkenti olarak tanıdı ve  Tel Aviv'deki  ABD Büyükelçiliği'nin  Kudüs'e taşınacağını açıkladı. İslam dünyasından tepkilerde ardı ardına geldi. Hem  Yıldız Tilbe hem de  İbrahim Tatlıses tepkilerini sosyal medyadan gösterdi.

"YOLLARI CEHENNEME KADAR AÇIK"

Ünlü sanatçı  Yıldız Tilbe, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Köpeklerin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı.  Kudüs konusunda Allah'ın dediği olur, olmuştur ve olacaktır.  Kudüs de yeryüzü de içindekilerle beraber Allah'ındır. Kur'an ve ayetler kıyamete kadar olacakları söylemiş, içinde bunlarda var. Yolları Cehenneme kadar açık, oradan sonrası yok" ifadelerini kullandı.


TATLISES'TEN DE TEPKİ GELDİ

Ünlü sanatçı  İbrahim Tatlıses de  ABD'nin  Kudüs'ü  İsrail'in başkenti kabul etmesine sessiz kalınmamasını isteyerek, "Ey Müslüman Alemi uyan" dedi.  Instagram hesabından "Uyuma, Aksa'ya sahip çık" yazılı bir görsel paylaşan  İbrahim Tatlıses, "Ey Müslüman Alemi uyan!!! Bu Kabe senin, kimselere verme,  Kudüs'e sahip çık...!" ifadelerini kullandı.

Donald Trump,Kudüs,Yıldız Tilbe,İsrail
07 Aralık 2017 Perşembe 12:27YORUMLAR (104)
N P: Kudüs için Dua Vakti Allah’ım! Kudüs’teki ve yeryüzündeki bütün mazlum kardeşlerimizin acısını yüreğimizde hissettir! Allah’ım! Mescid-i Aksâ’yı ve İslam beldelerini işgale yeltenenlere fırsat verme! Müslüman kardeşlerimize içinde bulundukları zor durumdan bir an evvel kurtulmaları için yardım eyle! Dualarımızı Dergâh-ı İzzet’inde kabul eyle! Amin''
ADEM BABA: R T ER DOĞANA DESEK VIRIN İŞELAH ALLAHIN İZNİLE HEPSİININ HEKINDEN GELIR ÇIMKİ ALLAHTAN KORKAN VE MAZLUMIN YANINDA OLAN BİR LİDER
MURATHAN: helal olsun ablamız
KEMAL KİLİCDAROGLU: Maelesef musluman dunyasi iflas etmistir biz musluman olark bu dunyada dinimizi sarafimizi haydiyetimizi coluk cocuklarimizi kurtaracak yada koruyacak hic ama hic bir sey yapmamisiz Onlar vuruyor bizde ne diyoriz hep ayni söz dinimiz Natos dinidir neden cunki kendimizi bir muslimsk olarak koriyacak ne dogrudurust silahimiz var nede gucumuz var. Musluman umetine gelen vuruyor filistin afkanistan da irakta muamarda hertatafta musliman insanlar Ölduruluyör neden cunku kendimizi koriyacak hic dogrudurst ne bir silihimiz var Mede gucumuz biz tembel bir toplum olark ortada kalmisiz. ABD neden Ukraina Rusyaya cine Baska sanayi guclu Olan ulkeler saliormiyor, Tek gayri muluman Olan ulkeler hemen karsilik veririler. Bugun Amerika Ortadoguyu askerleri ile donatmis neden cunku orda bir bosluk var da ondan neyse. Vessallamu allaykum.
EL TURKO: ablammm
BOZ KURT: AMERİKAN DERİN DEVLETİ AVRUPA VE SİYONİSLER MASON TEŞKİLATI KENDİNİ ÜST AKIL DİYE GÖREN YAPI DAEŞ PYD YPG FETÖ VE DİYER KULLANDIKLARI KUKLALARI KENDİ CİZDİKLERİ SENARYOLARLA OYNATAN ÜST AKIL DIR. . . . . 15 Temmuz ihanet girişimini arkasında da bunlar var ortadoguyu kanabulayanlarda bunlar çünkü Kendi İMPARATORLUGUNU Devam ettirmek için oyun içinde oyun kurarlar aynı Vampir sürüsü gibi. . . . . . . . . . . .
AKINCI BEYİ: Coni turump Yahudi lobisinin gazıyla eline kâğıt alıp basına şovyapıp zulme canak tutacağına sen ırakta afganistanda suriyede yemende terörle mücadele adı altında öldürdüyünüz mazlumların hesabını verin KATİL Siyonislere destek olacağına UNUTMA FİRAVUN ZULİMLE ABAD OLSAYDI KIRAL OLURDU CİHANA . . AMA YÜCE ALLAHIN ADELETİ ERYADA GEC TECELLİ EDER islamalemine oynadığınız oyunların ALTINDA KALIRSINIZ. . . . . . ERYADA GEC İNŞALLAH. . . . . . . .
ANADOLU: Yahudi lobisi amerikada okadar etkiliki başkan onların dediyini yapıyor israilin zulmine canaktutuyor ama Arap kıralların sesi çıkmıyor ancak islam Müslüman düşmanı turump pa devlet nişanı veren sudi kıral vijdanın sızlıyormu bugün kudüse zulümyapan siyonisler yarın kabeyide almaya gelirse şaşırma kıral sen sarayında rahat uyu büsürü mazlumu öldüren Siyonistler yarın seninde sarayını başına yıkarsa şaşırma zulme rıza enbüyük zulüm dür KIRAL bozuntuları, , , , , ,
ARMEGEDON: Bu olay Armegeddon savaşının Başlangıcı dır. Tramp Dürust bir kafir Açık Açık düşmanlığını ilan ediyor geveleme yok. suç onda değil suç islami terimler kullanıp islama saldıran diğer başkanlara kanip güvenen gariban müslüman halkta. "Ağızlariyla ( basın Açıklamalarıyla, Barış söylemleriyle yaldızlı sözlerle) sizi razı ederler fakat kalpleri bunun tam tersine dir" Tevbe süresi. Allah bize birlik nasib etsin.
GAZOZ: İkisinide sevmem ama yiğidi öldür hakkını yeme ağızlarına sağlık aceba bşzim diğer sanat camiamızın ota böcüğe beyanst veren yollara dökület zatları nerde he birde linet hanıma bir sorsunlar bakalım bşz akılkanmazsak daha basımıza neler gelir
Tüm 104 yorumu okumak için tıklayın