18 Mayıs 2018, 15:55

"Kupayı Gaziantep'e Getireceğiz"

"Kupayı Gaziantep

Spor Toto 1. Lig'in play-off finalinde yarın Büyükşehir Belediye Erzurumspor'la karşılaşacak Gazişehir Gaziantep'in teknik direktörü Erkan Sözeri, güzel bir oyunla şampiyonluğa ulaşmak ve kupayı Gaziantep'e getirmek istediklerini söyledi.

Sözeri, AA muhabirine yaptığı açıklamada, her takım adına yorucu geçen  bir sezonun geride kaldığını ifade etti.
Erzurum ve Gaziantep şehirlerinin kaderini belirleyecek bir  karşılaşmaya hazırlandıklarını belirten Sözeri, yarın Bursa'da yapılacak maçın  yüksek mücadele içinde geçmesini beklediklerini vurguladı.
Hazırlıkların iyi geçtiğini, maça moralli çıkacaklarını anlatan  Sözeri, şöyle konuştu:
"İyi olanın kazanacağı bir maç olmasını temenni ediyorum. Ama biz  Bursa'ya galibiyet parolasıyla gideceğiz. Kupayı Gaziantep'e getireceğiz. Güzel  bir oyunla şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz. İnşallah tüm sezonun yorgunluğunu  zorlu 90 dakikanın ardından şampiyonluk kutlamalarıyla atacağız. Kupayı  Gaziantep'e getirdiğimizde de kutlamalara kendi evimizde devam edeceğiz."
Sözeri, Bursa'daki maç için çok sayıda taraftarın bilet aldığını  öğrendiğini belirterek, "Bizi Bursa'da yalnız bırakmayacak taraftara teşekkür  ediyoruz. İnşallah sayıları da daha çok artacak ve Bursa'da adeta kendi evimizde  gibi bir final oynayacağız. Gecenin sonunda da taraftarımıza bu kupayı hediye  etmenin arzusundayız." ifadelerini kullandı.
Erzurum,Bursa,Gaziantep
Kaynak: Skorer

YORUMLAR