Kuruçeşme Karakolu Yeniden Açılıyor

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, kapatılan Kuruçeşme Polis Karakolu’nun yapacakları tadilat sonrasında Cuma günü yeniden hizmete açılacağını müjdeledi.

14.11.2018 15:33 | Son Güncelleme: 14.11.2018 15:33Kuruçeşme Karakolu Yeniden Açılıyor
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, kapatılan Kuruçeşme Polis Karakolu'nun yapacakları tadilat sonrasında Cuma günü yeniden hizmete açılacağını müjdeledi.

Kuruçeşme'ye giderek kapatılan karakol binasındaki tadilat çalışmalarını inceleyen Başkan Doğan, "Karakol yıllardır burada hizmet veriyor. Ben Avrupa Konseyi'ndeyken karakolun kapatılmasıyla ilgili bir gelişme olmuş. Konuyla ilgili olarak Emniyet Müdürümüz ve Valimiz ile görüşerek karakolun yerinde kalması için ne gerekiyorsa yapacağımızı ifade ettik. İzmit Belediyesi olarak karakol binasının tadilatını yapıyoruz.Bizim devletimiz güçlüdür. Maddi eksiklikten dolayı hizmetin aksaması olamaz. Biz Kuruçeşme'mizi karakolsuz bırakmayız. Tadilat çalışmasıyla karakol binası eskisinden daha güzel olacak. Tadilat çalışmasını tamamlayıp Cuma gününe kadar karakolu eski yerinde tekrar açmak istiyoruz " dedi.

Başkan Doğan'ın müjdesi Kuruçeşme'de büyük sevinçle karşılandı. Muhtarlar ile vatandaşlar, "Belediye Başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Başkanımız sayesinde karakolumuz tekrar eski yerinde faaliyet gösterecek. Kendisini daha iyi yerlerde görmek istiyoruz" dedi. - KOCAELİ

Güncel

Kaynak: İHA

17.11.2019 02:18:07