Kuruluş Osman kadrosunu güçlendiriyor! 3 yeni isim daha katıldı

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman'ın oyuncu kadrosuna 3 yeni isim katıldı. Son olarak kurduğu tiyatroyla da adından söz ettiren Yurdaer Okur 'Balgay', Burak Çelik 'Kongar' ve Çağrı Şensoy 'Berkutay' karakteriyle sevilen diziye dahil oldu.

12.02.2020 16:46 | Son Güncelleme: 12.02.2020 16:57

Beş sezon boyunca TRT ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisi reytinglerde zirveyi korurken, kadrosunu da güçlendirmeye devam ediyor.

3 YENİ İSİM DAHA KATILDI

Kuruluş Osman 1. sezonda Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel ve Ayşegül Günay gibi isimlerle anlaşmıştı. Kurduğu tiyatroyla da adından söz ettiren Yurdaer Okur 'Balgay' karakteri ile diziye dahil oldu. Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinde rol alan Çağrı Şensoy 'Berkutay' karakteriyle diziye katıldı.

Star TV'de yayınlanan ve erken final kararı alan Sevgili Geçmiş dizisinde rol alan Burak Çelik de 'Kongar' karakteri ile sevilen dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

KURULUŞ OSMAN 9. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kuruluş Osman 9.son bölümde; düşmanlarından intikamını almak noktasından hiç vakit kaybetmeden harekete geçen Osman ve Alpleri, güçlerini birleştirerek Kalanoz'un hain girişimini engellemeyi başarmıştır. Kuruluş Osman 10.bölüm fragmanı öncesi seyircisini ağırlayan son bölümünde; Osman Gazi'nin, Şeyh Edebalı'ya alçakça plan yapan Kalanoz'un sonunu getirmesi olayların seyrini değiştirerek gerilim dolu anların yaşanmasına zemin hazırladı. Kuruluş Osman 10.bölüm fragmanında ise gidişatı tamamen etkileyen olay sonrası Osman Gazi ile Alişar'ın karşı karşıya geldiği sahne tüm dikkatleri üzerine çekerken, ''Bazı hasımlar vardır ki pusatla yenilmez, hüner akıldadır! Akıl pusatını bile, yola koyul'' şeklinde sözlere yer verilmesi gelecek hafta yayına girecek yeni bölüme damgasını vuracak ayrıntılar içerisinde bulunuyor.

Yurdaer Okur
Burak Çelik
Çağrı Şensoy
Kuruluş Osman kadrosunu güçlendiriyor! 3 yeni isim daha katıldı

Diriliş Ertuğrul, Yurdaer Okur, Magazin


HABER YORUMLARI (55)
ARİF YAVUZ:Sahneleri birazdaha inandırıcı çekin .Diziye sözüm yok.mesala tünelden kaleye giriyorlar tünelin duvarlarında adım başı aydınlatma var oysaki bizim askerler ellerinde meşale ile girmesi lazım .
YÜKSEL 44:Süpe dizi aynı heyecanla izliyoruz başarılar dilerim
VOLKAN SUBAŞİ:artik izlemiyorum burak hic yakişmadi
BJK:ENGİN ALTAN DÜZYATAN GELMESİ LAZIMMMMMMM
CHİGOLATA:izleyen varmı hala
M.ALİ:Olmuyoooor işte. . DİRİLİŞin yanından bile geçemiyorsunuz
MALİK:Ertuğrul bey bi gelseydi iyi okacaktı
DİRİLİŞ SEVER:Eski tadı yok kimi transfer ederseniz edin artık para için oluşturulmuş proje.
ATASEVER:Tamam tarihimizi yansıtıyorsunuz anladık . Ama yahu 10 kişiyle savaş mı olur. Bu işten para kazanıyorsunuz. şu çatışma sahnelerinde hiç olmazsa 100-200 kişi kullanın. hakkını verin kazandığınız paranın biraz.
ASLI:HASTASIYIM BU DİZİNİN. ÖNCE DİRİLİŞ SONRADA KURULUŞ HİC BİR BÖLÜMÜNÜ KAÇIRMADAN İZLEDİM.
Tüm 55 yorumu okumak için tıklayın
22.02.2020 07:22:11