Kurumsalhaberler.com'dan Şirketler Basketbol Ligi'nde Fair Play Ödülü

Kurumsalhaberler.com'un sponsorları arasında yer aldığı Hardline 3x3 Şirketler Basketbol Ligi bu sene dokuzuncu kez gerçekleşti.

08.07.2013 17:36Kurumsalhaberler.com'dan Şirketler Basketbol Ligi'nde Fair Play Ödülü
Kurumsalhaberler.com'un sponsorları arasında yer aldığı Hardline 3x3 Şirketler Basketbol Ligi bu sene dokuzuncu kez gerçekleşti. Erkeklerde final maçında DHL Express'i 27-25 yenen Embil İlaç, kadınlarda ise finalde Denizbank'ı 9-6 yenen GlaxoSmithKline ligdeki ilk şampiyonluklarını yaşadılar.

Kurumsalhaberler.com Fair Play Ödülü'nü erkeklerde GlaxoSmithKline, Kadınlarda ise Finansbank takımları kazandı. Kazanan takımların şirketlerine 1 yıllık Kurumsalhaberler.com Premium üyeliği hediye edildi.

29 Eylül - 7 Ekim tarihlerinde Terakki Vakfı Okulları Spor Tesisleri'nde gerçekleşen turnuvada toplam 45 takım şampiyonluk kupası için mücadele etti. Müthiş maçların oynandığı ve harika sayıların atıldığı ligde oyuncular potalara tam 2939 sayı bıraktılar. Bu sayıların tam 100'ünde imzası olan Ömer Güler (DHL Express) "British English Sayı Kralı" olurken, "British English Sayı Kraliçesi" ödülünü 37 sayı atan şampiyon takımın kaptanı Sinem Açıkalın (GlaxoSmithKline) aldı.

Finansbank, Denizbank, Basın Bültenleri

Kaynak: KurumsalHaber.com

Son Dakika basin-bultenleri Haberleri
19.10.2019 05:38:58