Hesaba itiraz eden müşteri denize atladı, 2 mil yüzdü

Kuşadası'nda gittiği bir lüks restoranda hesaba itiraz eden ve ödemek istemeyen müşteri denize atladı. Kuşadası Körfezi'nde yaklaşık 2 mil yüzen vatandaş, karadan polis, denizden de sahil güvenlik ekiplerine zor anlar yaşattı.

18.06.2020 01:41 | Son Güncelleme: 18.06.2020 09:33

Gittiği restoranda hesabı ödemek istemeyen ve garsonlarla tartışan sinirli müşteri, aldığı alkolün de etkisiyle denize atladı. Kuşadası Körfezi'nden Sisam adasına doğru 2 mil yüzen adam, polise zor anlar yaşattı. Daha sonra olay yerine gelen sahil güvenlik ekipleri ortalığı ayağa kaldıran vatandaşı gözaltına aldı.

KENDİSİNİ DENİZE ATTI

Edinilen bilgiye göre, Kuşadası Limanı girişindeki bir balıkçı restoranına giden ve isminin Fatih olduğunu söyleyen bir kişi tek başına masaya oturarak kendine ziyafet çekti. Yemeğin ardından hesabı isteyen müşteri, 330 TL hesap gelince önce garsonlar ve ardından da restoran yetkilileri ile tartışmaya başladı. Alkollü olduğu gözlenen ve hesabı yüksek bulan müşteri ardından restorandaki çalışanlar ve diğer müşterilerin şaşkın bakışları arasında kendini denize attı ve Kuşadası Körfezi'nden Sisam adasına doğru yüzmeye başladı. Restoran yetkililerin polise ve sahil güvenlik ekiplerine haber vermesiyle olay yerine güvenlik ekipleri geldi.

Kuşadası'nda bir kişi hesabı ödememek için denize atladı

2 MİL YÜZDÜ

Kuşadası Körfezi'nde yaklaşık 2 mil yüzen vatandaş, karadan polis, denizden de sahil güvenlik ekiplerine zor anlar yaşattı. Uzun uğraşlar sonucu ikna edilen Fatih isimli vatandaş sahil güvenlik ekipleri tarafından gözaltına alınarak, sahil güvenlik botuyla Kuşadası Setur Marina'ya getirildi. Kıyıya çıkarılan ve ifadesi alınan söz konusu kişi, daha sonra restoran yetkililerinin şikayetçi olmaması üzerine serbest bırakıldı.

Hesaba itiraz eden müşteri denize atladı, 2 mil yüzdü

Kaynak: İHA

Yorumlar (3)
PARASI: paran yoksa ne arıyon kuşadasında
ÖMER TURAN: denizden bedava çıkan balık nasıl 300 tl olur. adam haklı.
TAYYAR DURDEN: Lüks bir restoran yazıyor. Müşteri alkollüymüş, balık lokantasıysa bir de; o balığın yanında en az bir 50''lik rakı gömmüştür; 200 TL''ye içebildiyse sadece rakıyı şanslıymış. Yediği, içtiği, mezesi; 130 TL''ye denk gelmiş olsa yine iyi yani. Memlekette alkol fiyatı altınla yarışıyor, paşam lokantacıyla tartışıyor. . .
Haberler››3. Sayfa››Hesaba itiraz eden müşteri denize atladı, 2 mil yüzdü - Haberler