Koronavirüse yakalanan İlknur hemşire, hastalığı yendi

Geçtiğimiz günlerde yayınladığı video ile koronavirüse yakalandığını duyuran ve sevenlerini üzen İlknur hemşire, virüsü yendi. İlknur hemşire, sevindiren haberi yine video çekerek duyurdu ve "Ben o yeşil minik canavarı yendim. Bu zorlu süreçte yanımda olan herkesten Allah razı olsun" dedi.

29.03.2020 12:07 | Son Güncelleme: 29.03.2020 15:08

İstanbul Pendik'te yaşayan ve geçtiğimiz günlerde bir video paylaşarak, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalandığını açıklayan Kütahyalı İlknur hemşire, bu kez yayınladığı video ile virüsü yendiğini açıkladı.

Paylaştığı video ile virüsü yendiğini açıklayan İlknur hemşire, "Ben kazandıysam hepimiz kazanırız" dedi. İlknur hemşirenin mesajı, "Bir hafta önce Kovid-19 virüsü testimin pozitif çıktığını sizlerle paylaşarak hepinizi üzmüştüm. Bugün ise müjdemi veriyorum. Ben o yeşil minik canavarı yendim. Bir hemşire olarak ben bu virüsü yendim ve bu savaşın kazananı ben oldum. Bu zorlu süreçte yanımda olan herkesten Allah razı olsun" dedi.

"ASLA PES ETMEK YOK"

Taburcu olduktan sonra evinden bir video çeken İlknur hemşire, "Evimde karantina sürecime devam edilecek. Kurallara evimden uymaya devam edeceğim. Allah hepinizden razı olsun. Ben kazandıysam hepimiz kazanırız. Asla pes etmek yok. İyi ki varsınız" şeklinde konuştu.

Koronavirüse yakalanan İlknur hemşire, hastalığı yendi

Kaynak: İHA

Yorumlar (9)
1234: İyi MAŞALLAH
ZALİM DEVLET: devam devam
ZALİM TC: korkunun ecele faydası var hepiniz öleceksiniz allahın izni ile
Haberler››Sağlık››Koronavirüse yakalanan İlknur hemşire, hastalığı yendi - Haberler