Kutlu Doğum Pilavına Vatandaşlar Akın Etti

Hatay’ın Kırıkhan İlçesi Sanayi Camiinde Kutlu Doğum Haftası etkinliği kapsamında düzenlenen Kutlu Doğum pilavına vatandaşlar akın etti.

17.04.2015 17:25Kutlu Doğum Pilavına Vatandaşlar Akın Etti
Hatay'ın Kırıkhan İlçesi Sanayi Camiinde Kutlu Doğum Haftası etkinliği kapsamında düzenlenen Kutlu Doğum pilavına vatandaşlar akın etti.

Her yıl düzenlenerek geleneksel hale getirilen Sanayii Camiindeki Kutlu Doğum pilavına bu yıl da katılım yüksek oldu. Cuma namazına müteakip camii önünde dağıtılan etli pilav ile ayrana vatandaşların gösterdiği ilgiden duydukları memnuniyeti dile getiren Türk Diyanet Vakıf-Sen Kırıkhan Temsilcisi Sanayi Camii İmamı Mustafa Bağcı,"Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle camimizde kutlu doğum pilavı ikramında bulunduk. Bizleri onurlandıran ilçe kaymakamımız Halil Uymaz'a, Belediye Başkanımız Ayhan Yavuz'a, ilçe Müftümüz Mekki Solmaz'a, siyasi partilerin temsilcileri ve milletvekili adaylarına teşekkür ediyorum. Bu yılki kutlu doğum teması 'Hz.Muhammed ve Birlikte Yaşama Ahlakı'na uygun bir mozaik oluşturduğumuza inanıyoruz. Allah emeği geçenlerden razı olsun" dedi. - HATAY

Kırıkhan, Hatay, Yerel

Kaynak: İHA

21.10.2019 17:49:29