Dünyaca Ünlü Şarkıcı Lady Gaga, 19 Yaşında Tecavüze Uğradığını Söyleyerek Gözyaşlarına Boğuldu

Dünyaca ünlü ABD'li şarkıcı Lady Gaga, katıldığı Hollywood Kadınları gecesinde 19 yaşındayken tecavüze uğradığını açıkladı. Gaga, Jennifer Lopez ile konuşurken göz yaşlarına hakim olamadı.

17.10.2018 12:17 | Son Güncelleme: 17.10.2018 16:19

'un en ünlü kadın, Elle Dergisi'nin Beverly Hills'te düzenlediği 'Women in Hollywood' (Hollywood Kadınları) gecesine katıldı. Davete Jennfier Lopez, Charlize Theron, Keira Knightly gibi isimler katılırken geceye 32 yaşındaki ünlü şarkıcı Lady Gaga'nın tecavüz itirafı damga vurdu.

"HALA CESUR DEĞİLİM"

Lady Gaga, 19 yaşında tecavüze uğradığını dile getirerek, "Hala kim olduğunu söyleyecek kadar cesur değilim. Çok gençtim. Tecavüze uğradıktan sonra sonsuza kadar değiştim. Kimseye söyleyemedim. Kendimden bile kaçtım. Ve bugün hala bu durumdan dolayı utanç duyuyorum. O dönem bana kimse yardım etmedi, kimse bana rehberlik etmedi" derken gözyaşlarına hakim olamadı.

Gecede bir konuşma yapan Jennifer Lopez ardından sahneye Lady Gaga'yı davet etti. Yıllardır hem şarkıcılık hem oyunculuk yaptığından dolayı eleştirildiğini belirten Lopez, meslektaşına dönerek "Bize kendi kulvarımızda kalmamız söylenirken, biz yeni bir kulvar yaratırız" dedi. Bu sözler Gaga'yı gözyaşlarına boğdu.

"TAKIM ELBİSEYLE GELDİM ÇÜNKÜ…"

Davete gelmeden önce birçok kıyafet denediğini ancak bu yaptıklarından midesi bulandığını belirten Lady Gaga, "O anda 'ne yapıyorum?'diye düşündüm. Sonuçta bir güzellik yarışmasında birbirimizle yarışmıyoruz. İnsanları etkilemek için kıyafet giymeye itiraz ediyorum. bugün o nedenle buraya takım elbiseyle geldim" şeklinde konuştu.

LADY GAGA İLE CARINO NİŞANLANDI

Geceye sevgilisi Christian Carino ile katılan Lady Gaga'nın parmağındaki yüzük dikkati çekti. Nişanlandıkları ortaya çıkan Lady Gaga ve Carino, çıkan haberleri doğruladı.

Dünyaca Ünlü Şarkıcı Lady Gaga, 19 Yaşında Tecavüze Uğradığını Söyleyerek Gözyaşlarına Boğuldu

Jennifer Lopez, Hollywood, Lady Gaga, Magazin


HABER YORUMLARI
20.02.2020 15:03:54