06 Eylül 2018, 08:54

Lanetli Sular Filmi

Lanetli Sular Filmi

Lanetli Sular filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Lanetli Sular filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Lanetli Sular, arkadaşını ziyarete giden genç bir kadının başına gelenleri konu ediyor. Genç bir kadın olan Sara, şehir dışında bulunan bir arkadaşını ziyaret etmeye karar verir. Güzel bir tatil yapma hayali ile yola koyulan Sara, arkadaşının yanına gittiğinde başlarda her şey yolundadır. Kaldığı yerde havuz başında verilen partiye katılan genç kadın, gruptan birisinin kendisine yaptığı uyarıdan oldukça tedirgin olur. Adam, Sara’ya oradan derhal ayrılmasını söylemiştir. Kendisine söylenenleri unutup keyifli vakit geçirmeye çalışan Sara, yüzme havuzunda bir yaratık tarafından saldırıya uğrar. Grup yaşananlara bir türlü anlam veremez. Olanlara inanmak istemeseler de bir süre sonra suyla temas eden herkesin tehlikede olduğunu anlarlar. Sara, derinlerde gizlenen mistik yaratıktan kurtulabilmek için onunla yüzleşmek zorunda kalır. Korku türündeki filmin yönetmen koltuğunda Georges Padey oturuyor.

Senaryosunu yönetmen ile birlikte kaleme alan Itziar Martinez’in başrolü de üstelendiği filmin oyuncu kadrosunda Dennis Mencia, Raul Walder, Sean Ormond, Josephine Phoenix, Natalie Blackman, René Mena gibi isimler yer alıyor.


Yönetmen: Georges Padey
Senaryo: Itziar Martinez, Georges Padey
Oyuncular: Itziar Martinez, Dennis Mencia, Raul Walder, Sean Ormond, Josephine Phoenix, Natalie Blackman, René Mena, Mario Nalini, Omara Garcia
Filmin Türü: Korku
Orijinal Adı: The Complex
Yapımcı Firma: Flavor Land
Yapım Yılı: 2018
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dili: İngilizce
Dağıtıcı Firma: Özen Film
Vizyon Tarihi: 19.10.2018

Lanetli Sular Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Genç,Yönetmen
06 Eylül 2018 Perşembe 08:54