Haber, Son Dakika, Haberler

Linksys Ailesinin Yeni Üyesi

Cisco, Yeni Ürünü Linksys By Cisco Dual-band Wireless-n Adsl2+ Modem Gigabit Router'ı (Wag320n) Tanıttı.

02.11.2009 14:05 | Son Güncelleme: 02.11.2009 14:05
Linksys Ailesinin Yeni Üyesi
Yüksek Hızlı İnternet Bağlantısı Sağlamak İçin Entegre Adsl2+ Modeme Sahip Olan Wag320n, En Yeni Dual-band Wireless-n Teknolojisini Kullanıyor. Wireless-n Teknolojisi (802.11n), Wireless G (802.11g) Cihazlarla Kıyasla Daha Yüksek Bir Performans Sunmakla Kalmıyor, 802.11g ve 802.11b Standartlarla da Uyumlu Bir Şekilde Çalışıyor.

Wag320n ile Birlikte Gelen Türkçe Network Magic Yazılımı, Ev Ağlarının Kısa Sürede Kurulması ve Ürünün Zahmetsizce Çalışır Duruma Getirmesi ile İlgi Çekiyor. Network Magic Yazılımı, Aynı Zamanda, Kullanıcıların Bilgisayar ve Diğer Cihazları Kolayca İnternete Bağlamasına ve Görsel Anlatım ile Bağlantı Sorunlarını Gidermesine de Yardımcı Oluyor.

Cihazın Üzerinde Yer Alan Entegre Depolama Bağlantısı (Storagelink) Girişi Sayesinde Kullanıcılar Usb Depolama Cihazlarına Ev Ağları Üzerinden ve Hatta İnternetten Uzaktan Erişilebiliyor. Buna Ek Olarak, Entegre Medya Sunucusu Sayesinde Tüm Müzik, Video ve Fotoğrafları Evde Bulunan Upnp Uyumlu Ortam Yürütücülerinden de Kullanılabiliyor.

Dual-band Wireless-n Adsl2+ Modem Gigabit Router, 20 Kasım 2009 İtibarı ile Tüm Yetkili Linksys By Cisco Perakendecilerinde ve Satıcılarında Satışa Sunulacak.

Wag320n, Uydunet Kablo Modemlerini Kablosuza Çevirebilme Özelliğine Sahip. Uydunet Aboneleri, Uydunet Kablo Modemini Wag320n'e Bağlayarak, Ürünü Kablosuz Hale Getirmeleri Oldukça Kolay.

Linksys By Cisco Dual-band Wireless-n Modem Gigabit Router, Enerji Tüketimini Azaltmaya Yardımcı Olan Energy Star Sertifikalı Bir Adaptör ile Birlikte Sunuluyor. Bu Adaptörün Avantajı, Eski Adaptörlerle Kıyasla Neredeyse Yarı Yarıya Bir Güç Tüketimine Sahip Olması.

Yazan :
SDN -

Kaynak: Shiftdelete.net

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
Haberler ›› Teknoloji ››Linksys Ailesinin Yeni Üyesi - Haberler