Liverpool ile Chelsea maçı öncesi devriye gezen atlı polisler ilgi odağı oldu

Liverpool ile Chelsea arasında oynanan UEFA Süper maçı için alınan geniş güvenlik önlemleri kapsamında Taksim Meydanı'nda atlı polisler de yerini aldı. Atlı polislere İngiliz taraftarlar yoğun ilgi gösterdi.

14.08.2019 22:10
Liverpool ile Chelsea maçı öncesi devriye gezen atlı polisler ilgi odağı oldu

Liverpool ile Chelsea arasında Beşiktaş Vodafone Park'ta oynanan dev maç öncesi Taksim ve çevresinde devriye gezen atlı polisler İngiliz taraftarlar arasında ilgi odağı oldu.

İNGİLİZ TARAFTARLAR FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK İÇİN YARIŞTI

Taksim ve çevresinde alınan güvenlik önlemleri kapsamında atlı polisler, maç öncesi meydana gelerek devriye gezmeye başladı. Atlı polislerin gören İngiliz taraftarlar yoğun ilgi gösterdi. Bazı taraftarlar atlı polislerle özçekim yaparken bazıları da fotoğraf çektirdi. Çevresi polis bariyerleriyle kapatılan Cumhuriyet Anıtı önünde toplanan İngiliz taraftarlar tezahürat yaparak takımlarına sevgi gösterilerinde bulundu.

Liverpool ile Chelsea maçı öncesi devriye gezen atlı polisler ilgi odağı oldu

Spor, Güncel

YORUMLAR (31)
GRANDE: Ne saçma ve gereksiz bir haber. Atlı Polislerin merkezi İngiltere ve Londra zaten :)))))))))))
SACMALAMA: Ingilizler bizim akincilari iyi bilir :-))))
SAMİ DÜZ: atlı polis sadece ingilterede mi ilgi çeker. istanbulda olunca iigi çekmez mi. şu batı ezikliğiniz bitmedi gitti. tarihini oku araştır. birçok ilk senin geçmişinde var zaten
AHMET: Ata binen ise Türk, gerisi ise ata yük. Türk milleti at ile doğmuş at ile büyümüştür. uzun bir ara verilen at sevgisi ve sporları artık her yerde yapılıyor.
MÜHENDİS: Bu Kızları bu ata bindi rende kabahat Yoksa ATLI DEVRİYELER E ingilizlerin en doğal bildiği şey onlar üstündeki lere bakıyorlar deyoslar
ASLI: ARKADAKİ CAMİ TAKSİM MEYDANINA YAKIŞMIYOR HER YERE CAMİ YAPMAK ZORUNDAMISINIZ OKUL YAPIN DAHA İYİ.
VAKTİYLE BİR ATSIZ VARMIŞ VAR OLSUN: Sen net bir cahilsin haberin olsun
CAHİLE CEVAP: Sen harbiden kuru cahilsin o camii kostantinepool zamanında iyi niyet göstergesi olarak imparator tarafından yapılmıştır. O gördüğün ise restorasyon çalışması. Kuru cahil . . .
ASABİ: Akıl Mantık diyen akılsız, ülke cahilleşmiyor aksine ileri gidiyor ama sen cahilliğinden bunları göremiyorsun. . .
AHMET: aslı aslında olmayan birisi. unutma aslı; eceline susuyan it cami duvarına siğermiş. galiba eceline susadın ki kilise mensubu olduğunu beyan ile islama saldırıyorsun.
Tüm 31 yorumu okumak için tıklayın