Liverpool ile Chelsea maçında sahaya atlayan taraftarın YouTuber Ali Abdüsselam Yılmaz olduğu ortaya çıktı

Liverpool ile Chelsea arasında oynanan maçın 14. dakikasında sahaya atlayan taraftarın "Deli Mi Ne?" YouTube kanalının sahibi Ali Abdüsselam Yılmaz olduğu anlaşıldı.

14.08.2019 22:35
Liverpool ile Chelsea maçında sahaya atlayan taraftarın YouTuber Ali Abdüsselam Yılmaz olduğu ortaya çıktı

Liverpool ile Chelsea arasındaki dev mücadelenin 14. dakikasında sahaya taraftar girdi. Taraftarın saha dışına çıkarılmasının ardından mücadele kaldığı yerden devam etti. Sahaya giren taraftarın ise kimliği ortaya çıktı.

TAZMİNAT İLE GÜNDEME GELMİŞTİ

Dev maçın 14. dakikasında sahaya giren taraftarın "Deli Mi Ne?" YouTube kanalının sahibi Ali Abdüsselam Yılmaz olduğu anlaşıldı. Yılmaz daha önce Show TV'den kazandığı 1 milyon 434 bin TL rekor tazminat ile gündeme gelmişti.

ALİ ABDÜSSELAM YILMAZ KİMDİR?

Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu beden eğitimi bölümünden mezun olmuştur. YouTube fenomeni olarak sosyal medyada sıkı bir takipçi sayısına sahip olan Fester Abdü'nün gerçek ismi ve soyadı Ali Abdüsselam Yılmaz'dır. Tam net olmamakla birlikte bazı kaynaklardan erişilen bilgiye göre aslen Adana'lıdır. 1993 doğumludur ancak, doğum tarihi gün ve ay olarak bilinemediği için Burcu'na ulaşılamamıştır. Boyu 1.69 cm, kilosu ise 66'dır.

Bir dönem Survivor 2018 All Star yarışmasına katılacağı söylentileri ile gündeme gelse de bu gerçekleşmemiştir. Fenomen kimliğinin yanı sıra kano sporcusu olan Fester Abdü, okuduğu üniversitenin kano takımında bir çok yarışa katılmış ve büyük başarılara imza atmıştır. Ayrıca Türkiye Kano Milli takımı sporcusudur. Günümüzde yaşantısını Antalya'da sürdüren, Ali Abdüsselam Yılmaz'ın Youtube kanalı ise "Deli Mi Ne?"dir. Türkiye'nin En Çılgın YouTube Kanalı sloganı ile yayın hayatına devam etmektedir.

Liverpool ile Chelsea maçında sahaya atlayan taraftarın YouTuber Ali Abdüsselam Yılmaz olduğu ortaya çıktı

Magazin, Spor, Güncel

YORUMLAR (65)
ZAFER: Youtube''a r hesapları kapatılsın. Terbiyesiz.
MARASLI: Bu para adma neler yaptırıyor
MAZLUM: Ülkemizi tüm dünyaya rezil etti yazık inşallah iyi bir ceza verilir
KAAN: Bende Abdülkadir amcaya abone yim şimdi hemen abonelikten çıkabilirim çok sinirliyim
FIRTINA 61: Şampiyonlar Ligi finalinde sahaya atlayan kadın youtuber''dan mı esinlenmiş? oldu olacak donsuz koşsaydın bre taklitçi rezil şebek seni. O zaman tam olurdu!!!Nasıl şimdi mutlu musun? Arttı mı takipçi sayın he, çok mu güzel oldu, saymaya başladın mı paralarını?Yok mu bu rezilliğin adam gibi bir cezası. Atın içeri, koca organizasyona gölge düşürdü kendini akıllı sanan geri zekalı. . . Madem bu işi yotuberluk için yaptı ceza olarak ta kapatın sayfasını. Aklı başına gelsin.
ÜMİT Ç.: Ceza alsın. Bu youtuberlar haddini aştı.
CEZA CEZA CEZA: kötü bir imaj oluşturdu türkiye açısından. 2 yıl hapse mahkum edilmeli. aklı başına gelsin kanalı da kapatılsın. bir daha kanal açamasın. mallık yapa yapa para kazanıyor
!!!!: bırde adamın reklamını yapmıssınız
ADINIZI YAZIN: embesil herif
BRYKSEL: okuzlugun sonu yoktur
Tüm 65 yorumu okumak için tıklayın