Liverpool ile Chelsea maçında sahaya atlayan YouTuber Ali Abdüsselam Yılmaz'a tepki yağdı

Liverpool ile Chelsea arasında oynanan maçın 14'üncü dakikasında sahaya atlayan YouTuber Ali Abdüsselam Yılmaz'a sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüyor. Yılmaz'ın Instagram hesabından paylaştığı son fotoğrafa "Ülkemizi rezil ettin" yorumları yapıldı.

15.08.2019 08:19
Liverpool ile Chelsea maçında sahaya atlayan YouTuber Ali Abdüsselam Yılmaz'a tepki yağdı

YouTube'da 4,5 milyon takipçisi bulunan 'Deli Mi Ne?' kanalının sahibi Ali Abdüsselam Yılmaz, dün akşam oynanan Liverpool ile Chelsea maçının 14'üncü dakikasında sahaya atladı. Kısa sürede tepkilerin odağı olan Yılmaz, Instagram'da da yorumlarla adeta linç edildi.

TEPKİ YAĞDI

5 gün önce Dünya Şampiyonası yolunda Basketbol Milli Takımına marş hazırladıklarını duyuran Yılmaz'ın paylaşımının altına binlerce yorum geldi. Instagram hesabında ciddi bir takipçi sayısına ulaşan Yılmaz'ın takipçi sayısı da kısa sürede düşmeye başladı. YouTuberın Instagram hesabının kapatılması içinde bir çok kişi tarafından engellendi.

AÇIKLAMA YAPMADI

Ülkeyi rezil ettiği söylenen Ali Abdüsselam Yılmaz ise konu hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

İşte sahaya atlayan YouTubera gelen bazı yorumlar:

Liverpool ile Chelsea maçında sahaya atlayan YouTuber Ali Abdüsselam Yılmaz'a tepki yağdı

Magazin, Spor, Güncel

YORUMLAR (65)
SEDA: Tek sözcükle gereksiz!!!! Ülke saygınlığımız, vatandaş saygınlığımız midnight Express yüzünden zaten yok bu salaklar Canım Ülkemizi daha da batırıyorlar!!!! Bu ve bunun gibilere ağır yaptırımlar uygulanmalı!!!
ÇOK TEPKİLİYİM. XD: Kinsey Wolanski girdiğinde de tepki gösterdi zeki ve ahlaklı arkadaşlar. . . Yabancı yapınca çılgın ama bizden birisi yaptığında ülkeyi rezil etti diye adını çıkıyorlar. Fazla söze gerek yok SAYGILAR.
BİLGE KAĞAN: Bu adam bunu sadece adrenalin için yapıyor kötü biri olmadığı kanaatindeyim ayrıca yaptığı doğru değil ama infaz etmeyelim artık bu yargının işi umarım herşey düzelir
ANTEPLEEE: ülkem insanlarının beyniyle ıq su ile alay eden gerizekalılar siz kendinize bakın yaşasın TÜRKİYE CUMHURİYETİ YAŞASIN OSMANLI YAŞASIN AKPARTİ
AYBİKE LARA: bence bunda bir şey yok sahaya kendini atan tek bu adam değil saçma sapan yorumlar geliyor
DEDE: bence gayet zevkli Ne var bunda Arkadaş Ben şahsen eğlendim
BRUKSEL: ayni ahirda beraberdiniz herhalde
DELİMİ NE: adı üstünde delimi ne . çılgın delice işler yaparak ünleniyor sahaya girsin nolacak naptı ismimizimi lekeledi. bırakın amk. adamla uğraşmayın. başka türk adam hollandada kadın kafası kesiyor türk 20 yaşında o utandırmadıda bumu utandıracak.
SEDA: Midnight Express i izle!!!!
ENİSTEİN TEİZE: Ülkenin IQ su yetmiyor 24 deli bi topun peşinde koşarak saygınlık kazanırken 1 deli sahada koştu diye ülkeyi rezil ediyor beyni krem peynir olmuş bi milletin saygınlığı futboldan kazanması çok üzücü
Tüm 65 yorumu okumak için tıklayın