Loris Karius'un sevgilisi Sophia Thomalla'nın takvim pozları yürek hoplattı

Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius'un sevgilisi Sophia Thomalla, Almanya'da bir takvim için verdiği pozlarla adından söz ettirdi. Üzerine kum dökülmüş şekildeki takvim pozunu sosyal medya hesabından paylaşan Sophia'nın bu paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

14.12.2019 17:22 | Son Güncelleme: 14.12.2019 17:41

'ın kalecisi Loris Karius'un sevgilisi Sophia Thomalla, 'da Schuettflix'in 2020 takvimi için kamera karşısına geçti. Thomalla, birbirinden çarpıcı pozlarla adından söz ettirdi.

BÜYÜK İLGİ TOPLADI

Bir iş makinasının kepçesinde, üzerine kum dökülmüş şekildeki fotoğrafını kendi sosyal medya hesabından paylaşan Thomalla'nın bu paylaşımı büyük ilgi topladı.

Schuettflix, internet sitesinden takvimi Thomalla'nın fotoğrafıyla birlikte "2020 sıcak ve fırtınalı geçecek" ifadesiyle duyurdu.

SINIRLI SAYIDA ÜRETİLDİ, 40 EURO'YA SATILIYOR

10 bin parça olarak sınırlı sayıda üretildiği belirtilen takvimi satın almak isteyenler 40 euro karşılığında Thomalla'nın fotoğraflarının yer aldığı 2020 takvimine sahip olabiliyor.

Sophia Thomalla son olarak Alman RTL televizyonuna verdiği röportajda, sevgilisi Loris Karius ile ilgili itiraflarda bulunmuştu.

Loris Karius'un sevgilisi Sophia Thomalla'nın takvim pozları yürek hoplattı

Loris Karius, Beşiktaş, Almanya, Magazin, Spor


HABER YORUMLARI (12)
EKTÎĞÎNÎ BÎÇERSÎN:Buradan erkekliklerini kanıtlamaya çalışarak bayanlara askıntı olan erkekler, gerekli ilgiyi evinizde yalnız ve sevgisiz bıraktığınız emektar hanımlarınıza gösterinki. Onlarda başka erkeklere ilgi duymasınlar.
TEORİ:Az ötede Kum da oyna dedikleri bu olsa gerek
KEŞŞ:Yüz güzelliği geçici önemli olan kalp güzelliğidir..
YAŞLI KURT:BAZEN KARIUS OLMAK İSTERSİN BU HAYATTA . OYY GENÇLİK OYY
MEMLEKETİM:Bu soytarilar yüzünden Memleket gevurlasdi. Bir an önce futbol memleketimde yasaklanmali.
ADINIZI YAZIN:Evet bir gün üzerine toprak atılacak.
HMMM:LAN DÜMBÜK DÜRBÜNLÜ HER HABERE NE YORUM YAZIYORSUN?ŞAMARLARIM SENİ.
SAKARYALI HATUN:Bu loris,çok çapkın. ;)))
YASEMÎN:Buradan tanışalımmı diyerek çapkınlık yapmaya çalışan erkek müsvetteleri, benim yakışıklı erkek kardeşlerimde sizin kızkardeşlerinizle, eşlerijizle tanışsın arkadaş olsunlarmı ?
NİJERYALI PATLICAN:hep yazıyorsun sakaryalı hatun seni yerim
Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın
15.12.2019 17:14:24