Madame Filmi

Madame filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Madame filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

23.04.2018 15:54 Madame Filmi
Madame, kötü bir evlilik geçiren ve bu evliliğe renk katmak isteyen varlıklı ve ülkelerine bağlı olan Amerika asıllı çiftin hikayesini anlatmaktadır. Bob Paris’te bulunan malikanesine taşınmaya karar veriyor. Her bölgeden arkadaşı için lüks ve oldukça gösterişli bir akşam yemeği hazırlaması için hizmetlilerine bilgi veriyor. On üç kişinin geleceğini ve yemeklerin sunumun harika olmasını bekliyor.

Eşi Panik içindedir. Hizmetçileri olan Maria’nın İspanyol soylu bir kadın gibi gözükmesini istemektedir. Gece başladığında eğlenceli sohbet ve içilen alkoller ile daha da güzelleşen Maria’nın kendisine İngiliz asıllı bir sanatsal ürünleri satıcısının ilgisini çekmesine sebep olur ve bu İngiliz asıllı sanatsal ürün satıcısı ile aşk yaşamaya başlayacaktır. Evin hanımı bu birliktelikten hiçte memnun değildir ve bu romantik aşkı bozmak için çabalar sarf eder ve Mariayı Paris’ten kovmaya kalkar.


Yönetmen: Amanda Sthers
Senaryo: Amanda Sthers
Oyuncular: Toni Collette, Harvey Keitel, Rossy de Palma, Michael Smiley , Tom Hughes, Violaine Gillibert, Stanislas Merhar, Sue Cann, Ariane Séguillon, Amélie Grace Zhurkin, James Foley, Brendan Patricks, Tim Fellingham, Joséphine de La Baume, Sonia Rolland, Ginnie Watson , Noah Labastie, Eric Zargniotti, Alex Vizorek, Jay Benedict, Salomé Partouche
Filmin Türü: Komedi
Orijinal Adı: Madame
Yapımcı Firma: LGM Productions
Yapım Yılı: 2017
Yapım Ülkesi: Fransa
Orijinal Dili: İngilizce, İspanyolca, Fransızca
Filmin Süresi: 91 dk.
Dağıtıcı Firma: Bir Film
Vizyon Tarihi: 27.07.2018

Madame Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.


Amerika Birleşik Devletleri, Paris, Sinema

Kaynak: InterSinema.com