Magazin Gündemine Bomba Gibi Düşen İddia: Bülent Ersoy Mekan Bastı

Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, köşe yazısında Diva lakaplı sanatçı Bülent Ersoy'un şarkı söylediği yerde parasını alamadığı için aynı işletmeciye ait başka bir mekanı bastığını iddia etti.

26.12.2018 21:38 | Son Güncelleme: 27.12.2018 00:46Magazin Gündemine Bomba Gibi Düşen İddia: Bülent Ersoy Mekan Bastı

yazarı Cengiz Semercioğlu bugünkü yazısında Diva lakaplı sanatçı Bülent Ersoy'un parasını alamadığı mekanın işletmecisinin başka bir mekanını bastığını iddia etti.

İşte Cengiz Semercioğlu'nun köşe yazısındaki Bülent Ersoy ile ilgili bölüm:

"BÜLENT ERSOY SAHNEDEN İNDİĞİ ANDA PARASINI ALIR"

Geçen hafta Ataköy'deki mekanda nasıl olduysa parasını peşin almadan çıkmış ve aynen dediğim gibi de sahneden iner inmez kaşesini talep etmiş... Mekanın sahiplerinin parayı vermeyecek hali yok... Şu an gece hayatının en büyük oyuncularından biri durumundalar çünkü... Şu an iş yapan, mekanı dolduran kim varsa onların mekanlarında sahneye çıkmıştır mutlaka. Bugüne kadar tek bir isimden bile ödeme konusunda bir şikayet duymadık. Ama Bülent Hanım'a fark etmez, karşısında Merkez Bankası olsa sahneden indiği anda parasını ister.

MEKANI BASTI!

O gece ödemeyi yapamamışlar... Nakit olmadığı için mi, yetkili olmadığı için mi bilmiyorum... Bülent Hanım durur mu ortalığı yıkmış, bas bas bağırmış "paramı getireceksiniz" diye... Sonuç alamayınca gecenin bir vakti atlamış arabasına grubun diğer mekanında almış soluğu... Mekanı basmış yani. Bağırmış, çağırmış "kaşemi verin" diye... Sonunda son kuruşuna kadar almış parasını ve gönül rahatlığıyla evinin yolunu tutmuş... Parayı aldığı anda eminim oturup bir kadeh de içmiş, hiçbir şey olmamış gibi muhabbete devam etmiştir mekan sahipleriyle..."


Cengiz Semercioğlu, Bülent Ersoy, Hürriyet, Magazin

HABER YORUMLARI
18.02.2020 06:09:48