Mahsun Kırmızıgül'ün Nişanlısı Utangaç Çıktı

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin oyuncularının katıldığı yemekte görüntülenen Mahsun Kırmızıgül'ün avukat nişanlısı görüntülenmemek için eliyle yüzünü kapattı.

Mahsun Kırmızıgül'ün Nişanlısı Utangaç Çıktı
02.11.2015 15:40 | Son Güncelleme: 02.11.2015 15:49

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin oyuncuları Oktay Kaynarca ve Tarık Ünlüoğlu önceki akşam yakın dostlarıyla yemek yedi.

Mahsun Kırmızıgül davete Ece isimli avukat nişanlısıyla katıldı. Mekân çıkışı hızlı adımlarla kendisini bekleyen otomobile binen Ece Hanım görüntülenmemek için elleriyle yüzünü gizledi.

KAYNARCA DOSTLARIYLA YEMEKTE BULUŞTU

Sezonun yeni dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, Etiler'deki bir mekânda dostlarının katıldığı yemekle projelerinin başarısını kutladı.

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi oyuncuları Oktay Kaynarca ve Tarık Ünlüoğlu, önceki akşam yakın dostlarıyla bir araya geldi. Etiler'deki Zarafet adlı mekânda buluşan ikiliye Mahsun Kırmızıgül ve nişanlısı Ece, Necati Akpınar, Selçuk Yöntem ve Eda Ece eşlik etti. Geceye avukat sevgilisi Ece ile birlikte katılan Mahsun Kırmızıgül, çıkışta görüntü vermemek için büyük uğraş verdi.

ARACIN İÇİNDE YÜZÜNÜ GİZLEDİ

Ece hanım çıkışta hızla otomobile binerken, aracın içinde de yüzünü gizledi. Sevgilisinin ardından mekândan çıkan Kırmızıgül, soruları yanıtsız bırakarak hızlıca oradan ayrıldı. Gecenin ev sahipleri Oktay Kaynarca ve Tarık Ünlüoğlu ise "Bugün dostlarla hasret giderdik, şimdi evimize gidiyoruz" dedi.

Kaynak: Habertürk

Yorumlar (9)
ASLİ T.: Yalnız bu adamın bi kaç ay önce bundan bin kat daha güzel bir sevgilisi vardı buna kim bakar hala diyorsunuz da begüm diye benim arkadaşım bu kız resmen kartoloz
MAYORKA: Avukatsa kolay evlenir kolay boşanır ondan utanmış
DERİN: olum magazine düşünde diziniz dibe vursun.