21 Nisan 2017, 08:01

Malatya'da 4 Çocuklu Evli Kadının Nikah Tuzağı! Altınları Alıp Kaçtı

Malatya

Malatya'da Basri A., 4 çocuk annesi bir kadınla imam nikahı kıydı. İlk gecenin sabahında takıları alıp kaçan kadın, Malatya - Adıyaman yolunda yakalandı.

Malatya'da yaşayan Basri A., iddiaya göre 17 Nisan günü  Şanlıurfa'da oturan 4 çocuk annesi bir kadınla imam nikâhı yaparak hayatını birleştirdi. Resmi nikâh kıyılmayan evlilik öncesinde B.A., kadına 8 altın bilezik, 2 altın küpe, 3 altın yüzük ve altın saat hediye etti. Ancak B.A. için ilk gecenin sabahı kâbusa döndü.

SABAH ALTINLARLA BİRLİKTE KAÇTI

Habertürk'ten  Ferdi Durdu'nun haberine göre 4 çocuklu kadın, sabah altınlarla birlikte evi terk edip kayıplara karıştı. Durumdan şüphelenen B.A., polise şikâyette bulundu. Asayiş Şubesi Yankesicilik ve Dolandırıcılık Bürosu ekipleri, verilen eşkâl üzerine otomobille kaçan kadın ve beraberindeki kişiyi  Malatya -  Adıyaman yolundaki polis noktasında yakaladı.

RESMİ OLARAK EVLİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Otomobilde bulunan bir kişi, polislere H.K. adına düzenlenmiş kimliği gösterdi. Ancak alınan parmak izi sonucu şüphelinin adının Adnan K. olduğu, 4 suçtan arandığı ve 9 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezasının bulunduğu belirlendi. Kadının bir başkasıyla resmi olarak evli olduğu da ortaya çıktı. Asayiş Şubesi'ndeki sorgusunun ardından  Malatya Adliyesi'ne sevk edilen Adnan K. ile kadın, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

21 Nisan 2017 Cuma 08:01