Malatya soyunma odasını basan Kasımpaşa kalecisinin gözündeki morluk dikkat çekti!

Süper Lig'in 10. haftasında oynanan Kasımpaşa-Yeni Malatyaspor maçının ardından sarı-kırmızılı takımın soyunma odasına giren Kasımpaşa kalecisi Ramazan Köse'nin gözündeki morluk dikkat çekti.

08.11.2019 17:16 | Son Güncelleme: 08.11.2019 18:00Malatya soyunma odasını basan Kasımpaşa kalecisinin gözündeki morluk dikkat çekti!

Süper Lig'in 10. haftasında 'nın Yeni Malatyaspor'u konuk ettiği maçın ardından yaşananlar, haftaya damga vurmuştu. Maç sonunda Veysel Sarı ile Jahovic'in tartışması soyunma odasına taşınmış Ramazan Köse ile Veysel Sarı, Malatyaspor soyunma odasına girmişti. Kavganın bir türlü sona ermemesi üzerine polis, soyunma odası koridorlarına girerek olayı sona erdirmişti.

SOL GÖZÜNÜN MORARDIĞI GÖRÜLDÜ

Kasımpaşa, Süper Lig'in 11. haftasında Fenerbahçe ile karşılaşacağı maçın hazırlıklarını tamamladı. İstanbul ekibi, resmi internet sitesinden son idmana dair görüntüleri paylaştı. Malatya soyunma odasına dalan Ramazan Köse'nin gözündeki morluk dikkat çekti.

PFDK, RAMAZAN'A CEZA VERMEMİŞTİ

TFF'den yapılan açıklamada, "KASIMPAŞA A.Ş. sporcusu RAMAZAN KÖSE hakkında, sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle sevk yapılmış ise de isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA" ifadelerine yer verilmemişti.


Yeni Malatyaspor, Ramazan Köse, Kasımpaşa, Spor

HABER YORUMLARI (6)
TOSUNPAŞA:FEDERASYONUN ÇİFTE STANDART YAPTIĞI NASIL ORTADA MALATYAYA OFSAYITDAN GOL ATARLAR SAYARSIN MAÇ SONU SOYUNMA ODASINI BASARLAR CEZA VERMEZSİN HAKEMLERİN FENERBAHÇEYE HAZIRLIK YAPTIĞI NASIL ORTADA MALATYA MAÇINDA HAKEMLERİN DESTEKLEDİĞİ KASIMPAŞA DÜN AKŞAMDA ŞİKEBAHÇEYE HİÇ ALAKASI OLMAYAN PENALTI VERDİLER FEDERASYON ALİ 3 KASIMPAŞA 2
OBJEKTİVİST:Suç kasımpaşa kalecisinde. Malatyanın yerinde kim olsa aynı şeyi yapardı. Malatya misafir olarak gitmiş. Bu misafirperverliğe sığarmı kasımpaşa? Ne demek soyunma odası basmak?
TIRNAKÇI CEMİL ABİNİZ:Bırakın küçük enişteyi
OSMANİYE KADİRLİ:Malatya soyunma odasında kaç tane Malatya lı var çok merak konusu ?
MÜZ44:Hoş bir davranış değil diyeceğim zaten Malatyayada yakışmazdı daha doğrusu spor centilmenliğine yakışmazdı diyecektim , antrenmanda olmuş zaten
ERGÜN BİRHANLI:lan ramazan manyakmısın sen oğlum malatyaspor futbolcuları akşama kadar kaysı yiyor olum bir gözle kurtulmuşsun dua et sen
19.11.2019 08:27:29