Malatya: Türk Telekom Lig A

Türk Telekom Lig A'da 7. Haftaya 13 Puanla 2. Sırada Giren Malatyaspor'da Gözler Cumartesi Günü Deplasmanda Akçaabat Sebatspor ile Oynayacağı Maça Çevrildi.

Malatya: Türk Telekom Lig A
27.09.2006 12:06 | Son Güncelleme: 27.09.2006 12:06
Türk Telekom Lig A'da 7. haftaya 13 puanla 2. sırada giren Malatyaspor'da gözler cumartesi günü deplasmanda Akçaabat Sebatspor ile oynayacağı maça çevrildi.

Malatyaspor Teknik Direktörü Hayati Palancı, golsüz berabere kaldıkları İstanbulspor maçının geride kaldığını, artık Cumartesi günü deplasmanda oynayacakları Akçaabat Sebatspor maçına kilitlendiklerini söyledi. Malatyaspor'un Lig A'nın en büyük şampiyon adayı olduğunu ifade eden Palancı, "İstanbulspor gibi bundan sonra birçok takım karşımıza katı savunma anlayışıyla çıkacak, ancak kadro kalitesi olarak bunun üstesinden gelebiliriz. Bundan sonra oynayacağımız her maç final havasında geçecek, gerçek kalitemizi sahaya yansıtmamız halinde önümüzde hiçbir takım duramaz. Antrenman temposunu da her geçen gün artırıyoruz. Bu da takımı olumlu yönde etkileyecek. İstanbulspor maçındaki olumlu futbolumuzu daha da geliştireceğiz. Akçaabat Sebatspor maçından en az 1 puanla dönmeliyiz, yoksa zirvedeki yarıştan koparız. Akçaabat Sebatspor maçında da İstanbulspor karşısında olduğu gibi kaza geçirmek istemiyoruz" diye konuştu.

Yardımcısı Cemil Tonguç'un istifa ettiği iddiasıyla ilgili de değerlendirmede bulunan Palancı, "Benim olduğum yerde Malatyalı bir hocanın istifası söz konusu olamaz. Cemil hoca'nın bir çocuğu oldu. O da erken doğum oldu. Hastanede kuvözde bebek. Cemil hocanın eşinin ve çocuğunun yanında olması gerekiyordu, o nedenle izin verdik. İlerleyen günlerde tekrar aramızda olacak" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Spor››Malatya: Türk Telekom Lig A - Spor