Malatya: Türk Telekom Lig A

Türk Telekom Lig A'da Şampiyonluk Mücadelesi Veren Malatyaspor'un Deplasman Masraflarını Çeşitli Kuruluşlar ve İşadamları Karşılayarak Kulübe Maddi Destek Sağlıyor.

Malatya: Türk Telekom Lig A
28.09.2006 12:46 | Son Güncelleme: 28.09.2006 12:46
Türk Telekom Lig A'da şampiyonluk mücadelesi veren Malatyaspor'un deplasman masraflarını çeşitli kuruluşlar ve işadamları karşılayarak kulübe maddi destek sağlıyor.

Sarı-kırmızılı takımın Cumartesi günü gideceği Akçaabat deplasmanındaki tüm masraflarını Malatya Ticaret Odası'nın karşılayacağı belirtildi. Malatyaspor Kulübü Genel Müdürü Atila Kakpıner, Ankara'daki Türk Telekomspor maçının deplasman giderlerini Malatyalı iş adamı Mustafa Korkmaz'ın ondan önceki bir deplasmanın giderlerinin de Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından karşılandığını belirterek, "Kulübümüze bu anlamlı desteklerinden dolayı sayın Mustafa Korkmaz ve Esnaf Odası'na sonsuz teşekkür ediyoruz. Bu davranışın diğer iş adamlarına da örnek olmasını istiyoruz. Akçaabat Sebatspor ile Cumartesi günü deplasmanda oynayacağımız maçın tüm giderlerini de Malatya Ticaret Odası'nın karşılayacak olmasından çok memnunuz. Kendimizi misafir olarak gördüğümüz Lig A'dan tekrar Süper Lig'e çıkmak için manevi desteğin yanında maddi desteğe de ihtiyacımızın olduğunu herkes bilmelidir" dedi.

Malatyaspor'un tekrar hak ettiği noktaya gelebilmesi için camia olarak tek yumruk olmaları gerektiğini ifade eden Kakpıner, Malatyalı işadamlarından maddi destek beklediklerini söyledi.

Kaynak: İHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Spor››Malatya: Türk Telekom Lig A - Spor