Malatya: Türk Telekom Lig A

Türk Telekom Lig A'da Zirve Mücadelesi Veren Malatyaspor, Pazar Günü Deplasmanda Oynayacağı Mardinspor Maçının Hazırlıklarını Sürdürüyor.

11.10.2006 17:26 | Son Güncelleme: 11.10.2006 17:26Malatya: Türk Telekom Lig A
Türk Telekom Lig A'da zirve mücadelesi veren Malatyaspor, Pazar günü deplasmanda oynayacağı Mardinspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Pınarbaşı Tesisleri'nde Teknik Direktör Hayati Palancı nezaretinde yapılan antrenmanda Sarı-kırmızılı futbolcular düz koşu ve kondisyon çalışmasının ardından taktik çalışma yaptı. Antrenmana belinde ağrısı olan Serkan Bensol ile hafif sakatlığı bulunan Celil Sağır katılmadı.

Antrenman sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplayan Futbol Şube Sorumlusu ve Başkan Yardımcısı Atilla Kantarcı, ligin uzun bir maraton olduğunu belirterek, "İstanbul Büyükşehir Belediyespor mağlubiyeti sonrası taraftarlarda bir karamsarlık gözledik. Lig bir maratondur. Zaman zaman böyle beklenmedik sonuçlar olabilir. İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında top bizi sevmedi. Bir şutumuz direkten döndü, birkaç net pozisyonu gole çeviremedik. Bazen olmazsa olmuyor. Artık bu maçı unutup, Pazar günü deplasmanda oynayacağımız Mardinspor maçını düşünmemiz gerekiyor" dedi.

Mardinspor'da bazı sıkıntılar olduğunu, teknik direktörünün istifa ettiğini hatırlatan Kantarcı, "Mardinspor, iyi bir takım. Ancak biz de iyi bir takımız. Kaybettiğimiz puanları Mardinspor maçında telafi etmek zorundayız. Çünkü, Süper Lig hedefimiz var. Bu hedefe yaklaşmak için Mardinspor'u yenmeliyiz" diye konuştu.


Kaynak: İHA

25.02.2020 07:00:50