Manavgat Belediyespor Yeni Oyuncularını Tanıttı

Süper Amatör Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan ve Bölgesel Amatör Lige çıkmaya hak kazanan Manavgat Belediyespor, yeni transfer ettiği futbolcuları ve teknik heyeti tanıttı.

13.06.2017 13:46Manavgat Belediyespor Yeni Oyuncularını Tanıttı
Süper Amatör Ligi'ni şampiyon olarak tamamlayan ve Bölgesel Amatör Lige çıkmaya hak kazanan Manavgat Belediyespor, yeni transfer ettiği futbolcuları ve teknik heyeti tanıttı.

Süper Amatör Ligi'ni şampiyon olarak tamamlayan ve Bölgesel Amatör Ligi'ne çıkmaya hak kazanan Manavgat Belediyespor, Manavgat Belediyesi Side Ek Hizmet Binasında yapılan basın toplantısı ile yeni oyuncuları tanıttı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'inde bulunduğu toplantı da Kültür Müdürü Halis Akkaya, Manavgat Belediyesi Spor Koordinatörü Ahmet Ersoy, Manavgat Belediyespor Teknik Direktörü Harun Aydoslu, yeni transferler katıldı. Transfer sezonunun açılmasının ardından ilk olarak Osmaniyespor'u şampiyon olarak 3. lige çıkaran UEFA Pro Lisanslı başarılı teknik adam Harun Aydoslu ile anlaşan Manavgat Belediyespor, 10 futbolcu transfer ederek iddialı bir takım olduğunun sinyallerini verdi. Başkan Sözen, " Geçen dönem Süper Amatör Ligi'nde şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig'e çıkma başarısı elde ettik. Bu yılda aynı heyecanı Manavgat insanıyla ve Manavgatlı sporseverle paylaşma hedefi koyduk. Koyduğumuz hedefler doğrultusunda bu dönemde Bölgesel Amatör Ligi'nde şampiyon olarak üst lige çıkmayı hayal ediyoruz, Manavgat halkı bu başarıyı hak ediyor " dedi.

10 futbolcu kendini tanıttı

Takıma bu sezon transfer olan 10 yeni oyuncuda katılarak 1 yıllık resmi imzalarını attı. Manavgat Belediyespor, son transferi Yunus Aydın'ı toplantıda basına tanıttı. Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor'dan transfer edilen Yunus Aydın Manavgat Belediyespora geldiği için mutlu olduğunu dile getirdi. Manavgat Belediyespor daha önce Osmaniyespor'dan gol kralı Hakan Doğanı, en çok asist yapan oyuncu Gökay Yiğit'i ve orta saha oyuncusu Mertcan Özsoy'u, Turgutluspor'dan Hurşit Velioğlu'nu, Serik Belediyespor'dan Ahmet Çetinkaya'yı, Güzelorduspor'dan kaleci Tuğrul Karatosun'u, Kızılcabölük Spor'dan golcü stoper Adem Ercan'ı Çekmeköy Belediyespor'dan başarılı oyuncu Ahmet Gündoğdu'yu, Edirnespor'dan sağ ve sol kanatta oynayan Abaka SergeAlain'i renklerine bağlamıştı. - ANTALYA

Ahmet Ersoy, Şükrü Sözen, Manavgat, Side, Spor

Kaynak: İHA

YORUMLAR
19.10.2019 05:39:43