Mardin: Türk Telekom Lig A

Türk Telekom Lig A'da Mücadele Eden Mardinspor, Hafta Sonu Kendi Sahasında Oynayacağı Karşıyaka Maçının Hazırlıklarını Günde Çift İdmanla Sürdürüyor.

Mardin: Türk Telekom Lig A
27.09.2006 14:06 | Son Güncelleme: 27.09.2006 14:06
Türk Telekom Lig A'da mücadele eden Mardinspor, hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Karşıyaka maçının hazırlıklarını günde çift idmanla sürdürüyor.

Basın Sözcüsü Mehmet Nur Çelik, Karşıyaka maçında sahaya galibiyet için çıkacaklarını belirterek, "Son günlerde yakaladığımız çıkışı Karşıyaka maçında da sürdürmek istiyoruz. Lig öncesi kurduğumuz takım yavaş yavaş yerine oturuyor. Kendimize hedef olarak seçtiğimiz Süper Lig'e çıkmayı bu yıl kesinlikle başaracağız. Taraftarımızdan Karşıyaka maçında takıma destek vermelerini ve sahip çıkmalarını istiyoruz" dedi.

Teknik Direktör İsmail Kartal ise, çalışmalarını tam kadro sürdürdüklerini belirterek, "Mardinspor olarak şiddetle puana ihtiyacımız var. Bu nedenle tüm maçlarımızda çok dikkatli oynamalıyız. Bunun için de önlemlerimizi alıyoruz. Takımıma güveniyorum. İlerleyen haftalarda üst sıralara yükseleceğimize inanıyorum" diye konuştu.

Bu arada kırmızı-lacivertli taraftarlar, antrenman sonrası teknik heyet ve futbolculara baklava ikram ederek, Karşıyaka maçında başarılar diledi.

Öte yandan Mardinspor'da sakatlığı devam eden Şeyhmus, uzun bir aradan sonra takımla birlikte çalışmalara başladı.

Kaynak: İHA

Etiketler: , Haber