Marmaris'te Pitbull dehşeti...Köpeğini ile birlikte diğer köpeğe böyle işkence etti

Marmaris'te Pitbull dehşeti.

06.05.2020 14:42 | Son Güncelleme: 06.05.2020 14:45
Marmaris'te Pitbull dehşeti...Köpeğini ile birlikte diğer köpeğe böyle işkence etti
MUĞLA - Ankara Haymana ilçesinde, bir şahsın 2 çoban köpeğini eşek yavrusuna saldırtmasının görüntüleri konuşulurken, geçtiğimiz Mart ayının sonlarında Marmaris'te de bir kişinin, Pitbull cinsi köpeği zincire bağlı başka bir köpeğe saldırmasının görüntüleri ortaya çıktı.
Kubilay Ö.'ye ait olduğu öğrenilen Pitbull cinsi köpeğin, Marmaris'e bağlı Taşhan Sanayi Sitesi'ndeki bir iş yerinde zincirli halde bulunan Muhammet A. 'ya ait Rottweiler cinsi bir köpeğe saldırma görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı. İddiaya göre olayın iki ayrı günde iki kez gerçekleştiği ileri sürüldü. Hayvan severlerin paylaştığı olayla ilgili güvenlik kamerası görüntüsünde, köpeği getiren şahsın, zincirle bağlı hayvana tekme attığı da görülüyor.
Hayvan severlerin ve Rottweiler cinsi köpeğin sahibinin şikayeti üzerine, hayvanın Belediye Barınağı'na teslim ettiği ve köpek sahibi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunulduğu öğrenildi.
Yaralanan rottweiler'ın ise veterinerde tedavisinin yapıldığı durumunun iyi olduğu öğrenilirken, olayla ilgili adli süreç başlatıldığı öğrenildi. Marmaris’te Pitbull dehşeti...Köpeğini ile birlikte diğer köpeğe böyle işkence etti

Kaynak: İHA