15 Ağustos 2018, 09:54

Marwen'a Hoşgeldiniz Filmi

Marwen

Marwen'a Hoşgeldiniz filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Marwen'a Hoşgeldiniz filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

“Welcome to Marwen” sanatsal hayal gücünün insanın ruhunu nasıl eski haline getirebileceğini fark eden yıkılmış bir adamın mucizevi gerçek hikayesini anlatıyor. Mark Hogancamp (Steve Carell) korkunç bir saldırıya maruz kalır ve hafızasını kaybeder. Hiç kimsenin iyileşmesini beklemediği Mark, eski ve yeni hayatındaki parçaları birleştirerek iyileşebileceği ve kahraman olabileceği harika bir şehir yaratır. Hayal dünyasının yardımıyla dudak uçuklatan bir sanat eseri ortaya çıkaran Mark, gerçek hayattaki zaferine de adım adım yaklaşır.


Yönetmen: Robert Zemeckis
Senaryo: Robert Zemeckis, Caroline Thompson
Oyuncular: Steve Carell, Eiza González, Diane Kruger, Leslie Mann, Gwendoline Christie, Merritt Wever, Janelle Monáe, Siobhan Williams, Stefanie von Pfetten, Neil Jackson, Falk Hentschel, Matt O'Leary, Nikolai Witschl, Leslie Zemeckis, Matthew Kevin Anderson , Eric Keenleyside, Veena Sood, Matt Ellis, Conrad Coates, Christie-Lee Britten, Samantha Hum, Jason Burkart, Robert Mann, Sharon Crandall, Patrick Roccas
Filmin Türü: Biyografi
Orijinal Adı: Welcome to Marwen
Yapımcı Firma: DreamWorks
Yapım Yılı: 2018
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dili: İngilizce
Vizyon Tarihi: 08.02.2019

Marwen'a Hoşgeldiniz Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Sinema
Kaynak: InterSinema.com