14 Ağustos 2018, 15:54

Mary Queen Of Scots Filmi

Mary Queen Of Scots Filmi

Mary Queen of Scots filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Mary Queen of Scots filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

16 yaşında Fransa Kraliçesi olan Mary Stuart, 18 yaşında dul kalır ve omuzlarına yeniden evlenme baskısı yüklenir. Mary bunun yerine yurdu İskoçya'ya geri döner ve hakkı olan tahtı geri ister. Fakat İskoçya ve İngiltere'nin yönetimi etkileyici genç Kraliçe Elizabeth'in yönetimi altındadır. İki genç kraliçe erkek egemen bir dünyada hem tahtta hem de aşkta rakip konumundayken bağımsızlığa karşı evlilik oyununu nasıl oynayacaklarına karar vermelidir. Bu süreçte yaşanan ihanetler, isyanlar ve entrikalar tarihin akışını belirleyecektir.


Yönetmen: Josie Rourke
Senaryo: Beau Willimon, John Guy
Oyuncular: Margot Robbie, Saoirse Ronan, Gemma Chan, David Tennant, Guy Pearce, Jack Lowden, Joe Alwyn, Ian Hart, Brendan Coyle, Martin Compston, Adrian Lester, Ismael Cruz Cordova , Eileen O'Higgins, Maria-Victoria Dragus, Ian Hallard, Alex Beckett, James McArdle, Kadiff Kirwan, Liah O'Prey, Andrew Rothney, Michael Cobb, Fran Targ, Adam Bond, Solomon Taiwo Justified, Paul Eryk Atlas, Chris Grahamson, Mark Sears, Richard Price, Daniel Booroff, Roman Green
Filmin Türü: Biyografi
Orijinal Adı: Mary Queen of Scots
Yapımcı Firma: Focus Features
Yapım Yılı: 2018
Yapım Ülkesi: İngiltere
Orijinal Dili: İngilizce
Dağıtıcı Firma: UIP Türkiye
Vizyon Tarihi: 01.02.2019

Mary Queen of Scots Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Fransa, İngiltere, Sinema
Kaynak: InterSinema.com