MasterChef Türkiye'ye veda eden Eda, duygusal anlar yaşadı

Dün akşam eleme bölümüyle yayınlanan MasterChef Türkiye'ye veda eden isim Eda, Suna, Güzide ve Mustafa'nın arasından Eda oldu. Elendiğini öğrendikten sonra duygularına hakim olamayan Eda, gözyaşlarına boğuldu.

08.11.2019 08:20 | Son Güncelleme: 08.11.2019 08:34

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef , dün akşam eleme bölümüyle ekranlara geldi. MasterChef'te bu hafta kırmızı ve mavi takımlardan 4 yarışmacı eleme potasına kaldı. Eleme oyununda şeflerin karşısına çıkan yarışmacılar, Somer 'in tabağını yaptı.

EDA YARIŞMAYA VEDA ETTİ

MasterChef'te akşam eleme yemeği için Somer Şef'in Çin mutfağından istediği ördekli yemeği yapıldı. Eda, Güzide, Mustafa ve Suna en iyi tabağı çıkarmak için tüm hünerlerini gösterdi. Şefler yaptıkları tadımların ardından en iyi iki tabağı belirledi. İlk olarak Suna ikinci olarak da Güzide en iyi tabakları çıkardı. Mustafa ile son ikiye kalan ve neredeyse her hafta eleme potasına giren Eda yarışmaya veda eden isim oldu.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Elendiğini öğrendikten sonra duygusal anlar yaşayan Eda Karabulut Nayır, "Pastacı kalfası Eda'ydım ve buradan çıkıyorum şimdi aşçıyım" dedi. Eleme sonrası konuşan Eda, "Arkadaşlarımdan ayrıldığım için değil ama ekipten ayrıldığım için gerçekten üzgünüm" deyip gözyaşlarına boğuldu.

MasterChef Türkiye'ye veda eden Eda, duygusal anlar yaşadı

Türkiye, Şef, Magazin


HABER YORUMLARI (21)
ADINIZI YAZIN:sıradaki isim yasin
DJ BORİS BREJCHA:ZATEN BİR ŞEY BİLMİYORDU. İYİ KÖTÜ BURAYA KADAR GELDİĞİNE SEVİNSİN.
ZEHRA:hakkı olan iyi yemek yapanlar kazandı iyi oldu
DERİN GÖLGE:suna elenseydi keşke onu görünce kanal değiştiriyorum
A:yarışmada bir batuhan birde alican var gerisi boş . . birde şu pişmemiş yemekleri kim yiyor ya çok iğrenç kurtlancaksınız
ADINIZI YAZIN:Suna ve dudaklarını sevmıyorum
123:Kıskanan bayanlar doplanmaya başlamış.
MASTERCHEFF AHMET:AYNEN YA O NEBİÇİM NE KADAR GICIK Bİ DUDAKTIR ÖYLE
HAKLI:Çok bile durdun. Yeter git evinde mercimek çorba yap , makarna pişir , kısır yoğur .
KAYIN PEDERI:ALLAH KOCASINA SABIR VERSIN
Tüm 21 yorumu okumak için tıklayın
12.11.2019 13:59:37