Mayolu fotoğraf paylaşan Ebru Şallı alay konusu oldu

Bodrum'da tatil yapan Ebru Şallı, mayolu fotoğrafına shop yaparak Instagram hesabından paylaştı. Kısa sürede binlerce yorum alan Şallı, alay konusu oldu.

11.07.2019 16:03

Bodrum'da tatil yapan Ebru Şallı, mayolu fotoğraflarını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı. Şallı'nın fotoğrafındaki bacak detayı ise takipçilerinin gözünden kaçmadı. Bacak boyunu olduğundan çok daha fazla uzun göstermeye çalışan Şallı

TAKİPÇİLERİNİN GÖZÜNDEN KAÇMADI

1,67 boyundaki Şallı'nın fotoğraflarında incelen beli ve uzayan bacakları dikkatlerden kaçmazken takipçileri fotoğrafların altına "Bacak uzatma fazla kaçmış" yorumunu yaptılar.

İşte Ebru Şallı'nın fotoğrafına gelen bazı yorumlar...

Mayolu fotoğraf paylaşan Ebru Şallı alay konusu oldu
Ebru Şallı, Instagram, Bodrum, Magazin

YORUMLAR (29)
ULTRATRANS: hakikaten değiştirme olmuş garibim,
ARSIZ: Baçak boyu tavan yapmış daha gimi etkilemeye çalışıyor evli erkeği yuvasını yıkarak kaptı neyin kafasını yaşıyor
SADECE TÜRKİYE: Kusmak istiyorum
DJ BORİS BREJCHA: BU KADINI BİR TEK BEN Mİ BEĞENMİYORUM ?
ZEZ: Kim beğeniyor ki?
ASLI: ERKEKLER BU KADAR GÜZEL BİR KADINI ELDE EDEMEYECEKLERİ İÇİN KIZIP KÖTÜLÜYORLAR KADINLAR GÜZELLİĞİNİ KISKANIP KÖTÜLÜYORLAR BU KADAR GÜZEL ZOR BE.
.....: Aynen kadınlar da göbekli kassız kısa boylu sevmez
ZEZ: Sayın Aslı, ben bir kadınım ve beğenmiyorum bu kadını. Beğendiğim onlarca kadın var bu kadın iğrenç geliyor.
ZEZ: MY adlı şahısa: Hahaha hiç gülesim yoktu. Erkeklerin hepsi pırlanta yani? Tamam kadın kadını kıskanır doğrudur kadınlarda daha çok olabilir hasetlik. Ama ''erkeklerde yoktur'' kimse diyemez. Hasetlik tüm insanlarda görülebilen bir şey. Haset olmayan çok çok fazla kadın var ayrıca. Bu kadar ayrım yapmayın da ilişkiler normalleşsin.
M.Y: Erkeklerin en az 50 si bu tip çiroz kadından hoşlanmaz, Kaldı ki erkekler kadınlar gibi haset sepet olmaz, doğru bildiğini direk söyler . .
Tüm 29 yorumu okumak için tıklayın