Mbaye Diagne, Anderlecht yöneticilerini şaşkına çevirdi: Birden telefonu kapattı

Galatasaray'ın Club Brugge'e kiraladığı Mbaye Diagne'nin Anderlecht yöneticileriyle yaptığı görüşme Belçikalıları şaşkına çevirdi. Anderlecht yöneticisi, "Her konuda anlaşma sağlamıştık. Protokolü imzalayalım ve hangi forma numarasını istersin diye sormuştuk, Diagne acil bir işim çıktı diyerek telefonu kapattı." dedi.

02.09.2019 15:07 | Son Güncelleme: 02.09.2019 15:07

, Falcao ve Andone transferlerinin ardından Mbaye Diagne'yi Club Brugge'e kiraladı. Gece yarısı transferi KAP'a bildirilen Diagne'nin yaptığı hareket ise şok etti. Belçika basınında yer alan habere göre golcü futbolcu yöneticileriyle telefonda konuşurken bir anda görüşmeyi sonlandırdı.

"HER KONUDA ANLAŞMA SAĞLAMIŞTIK"

Konuyla ilgili açıklama yapan yönetici, "Her konuda anlaşma sağlamıştık. Protokolü imzalayalım ve hangi forma numarasını istersin diye sormuştuk, acil bir işim çıktı diyerek telefonu kapattı. Acil işi Club Brugge ile sözleşme imzalamakmış" ifadelerini kullandı.

GALATASARAY'A KARŞI FORMA GİYECEK

Bu gelişmelerin ardından 27 yaşındaki futbolcu da sarı kırmızılı takımın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerinden Club Brugge'e transfer oldu. Senegalli futbolcunun Devler Ligi'ndeki ilk maçta Galatasaray'a karşı forma giymesi için bir engel bulunmuyor.

(Skorer)

Mbaye Diagne, Anderlecht yöneticilerini şaşkına çevirdi: Birden telefonu kapattı

Mbaye Diagne, Galatasaray, Anderlecht, Spor


HABER YORUMLARI
13.12.2019 10:38:56