07 Aralık 2017, 11:21

Mehmet Erdem, Seda Sayan'ın Aşkına İnanmak İstemedi: Öyle Bir Şey Olduğunu Sanmıyorum

Mehmet Erdem, Seda Sayan'ın kendisine platonik bir aşk duymasıyla ilgili ilk kez konuştu. Erdem, "Öyle bir şey olduğunu sanmıyorum." diyerek Kadırgalı'nın aşkına inanmak istemedi.

Geçtiğimiz günlerde  Demet Akalın,  Seda Sayan'ın platonik bir aşkı olduğunu söyleyip ortalığı karıştırmıştı.  Seren Serengil'de sunuculuğunu yaptığı programda Kadırgalı'nın Mehmet Erdem'i beğendiğini söylemişti. Erdem, konuyla ilgili ilk kez konuştu.

"ŞAKA YAPMIŞ"

Şimdilerde yeni albümünü çıkarmak üzere gün sayan şarkıcı Mehmet Erdem katıldığı bir etkinlikte  Seda Sayan'la ilgili sorulara yanıt verdi. Erdem, Sayan'ın kendisine platonik bir aşk duyduğuna dair sorulara, "Şaka yapmış olay buraya kadar gelmiş. Öyle bir şey olduğunu zannetmiyorum. Öyle geldi geçti" şeklinde yanıt verdi. Mehmet Erdem, muhabirlerin 'Böyle bir aşka nasıl bakarsınız?' şeklindeki sorularına ise; " Özel hayatımdır ve bu konularda konuşmak istemiyorum, sizin de saygı göstermenizi bekliyorum" dedi.

Seren Serengil,Erdem Sayan,Demet Akalın,Seda Sayan
07 Aralık 2017 Perşembe 11:21YORUMLAR (11)
AYNUR: Seda belki öylesine söyledi...
ELL: Olurmu tas gibi kadin nekadar yasi buyukte olsa kadin guzel allahi var
ÖZGÜR MANDAL: EBE Seda.
ALLAHİN ADALETİ: Bazen sokakta yürürken etrafima bakıyorum. Tanimadigim insanlara göz suzdurup günümüzde o kadar çok tanimadik kişi unlu ki onceden unlu olmak icin caba lazimdi simdi mikrofonu eline al meshur oluyor.
AYHAN ORTAÇ: Buruşuk seda
İMAM: taze piliç gibi kızlar varken bir ünlü yaşlı bi kadını istemez
COSMOS: seda buruşmuş
BİRİSİ: bu kim yaa ilk kez görüyorum önüne gelen albüm çıkarıyor
ACABA NEDEN BOLE OLDU: Soru icinde cevap..yeni albumu cikiyomus..
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın