Endüstri Tesislerinin Proses İle İlgili Mekanik Tesisat İhtiyaçlarını Projelendirip Uygulamasını Yapıyorlar

2014 yılında kurulan Valtek Yapı Teknolojileri firması, kurulduğu yıldan bu yana Endüstri Tesislerinde ısıtma, soğutma ve havalandırma işlerinin yanında process borulaması, buhar tesisatları ve toz toplama gibi sistemlerin mekanik kurulumlarını yaparak, Endüstri alanında hizmet vermeye devam ediyor.

08.05.2019 18:12 | Son Güncelleme: 10.05.2019 09:39 sponsorlu içerik

"HER TÜRLÜ AKIŞKANIN TAŞINMASINDA KURULAN SİSTEMLERİNİN KURULUŞUNU YAPIYORUZ"

Valtek Yapı Teknolojileri firma ortağıTamer Sevinç "Endüstri tesislerinde aklınıza gelebilecek her türlü akışkanın taşınmasında kurulan mekanik tesisat sistemlerinin kuruluşunu yapıyoruz. Bir dizayn ofisimiz var. "Design and build" çalışıyoruz. Yani tasarla ve yap sistemiyle çalışıyoruz. Dizayn ofisimiz önce process in ihtiyacına göre gerekli olan tesisatların ihtiyaçlarını belirliyor. Sonra bu ihtiyaçları müşterimize projelendirerek sunuyoruz. Onaylandıktan sonra bu sistemlerin uygulamasını yapıyoruz." diye konuştu.

"YURT DIŞINA AĞIRLIK VERMEK İSTİYORUZ"

Tamer Sevinç "Büyüme yolunda önümüzdeki yıllarda yurt dışına biraz daha fazla ağırlık vermek istiyoruz. Özellikle Türk ülkelerine açılmak istiyoruz. Bu konuda yaptığımız pazar araştırmaları var. Bu sene Pakistan ve Özbekistan bölgelerine küçük küçük ihracatlara başladık. Oralarda birkaç projeye dokunduk." ifadelerini kullandı.

Endüstri Tesislerinin Proses İle İlgili Mekanik Tesisat İhtiyaçlarını Projelendirip Uygulamasını Yapıyorlar

İşte İşimiz, Ekonomi


15.11.2019 10:02:49