19 Nisan 2017, 04:20

Ünlü Menajer Jorge Mendes, Oğuzhan Özyakup'un Tüm Haklarnı Almak İstiyor

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo'nun da menajerliğini yapan Jorge Mendes, Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup'un tüm temsil haklarını satın almak istiyor.

Beşiktaşlı  Oğuzhan Özyakup'un değeri her geçen gün katlanarak artıyor. Genç oyuncu,  Avrupa'nın pek çok kulübünün gözdesi olurken, Ozzie için resmi olarak da teklifler gelmeye başladı bile. Oğuzhan'ın ısrarla isteyen bir kişi daha var; ancak o bir kulüp değil menajer! Başta  Cristiano Ronaldo olmak üzere  Di Maria, James gibi pek çok ünlü yıldızın menajerliğini yapan Jorge Mendes...

"30 MİLYON EURO'LUK SATIŞ"

Fotomaç'ın haberine göre: Oğuzhan'ı, şirketi Gestifute'nin scoutlarına izleten ve özel istatistikler tutturan Portekizli menajer, siyah-beyazlı takımın kaptanı için  Türkiye'deki ortağı  Ahmet Bulut'a ise özel görev verdi. Oğuzhan'ın menajerlik haklarını kendi şirketine aldırması durumunda kaptanın satışından doğacak yüzde 18'lik menajerlik payının yüzde 5'ini kendisine vermeyi taahhüt etti. Mendes'in Bulut'a,  Oğuzhan Özyakup'u kendi şirketine katması durumunda 30 milyon euro'luk bir satış gerçekleştirebilecekleri sözünü de verdiği bildirildi.

19 Nisan 2017 Çarşamba 04:20