17 Nisan 2018, 17:24

Merkezefendi Belediyesi'nden 537 Öğrenciye Daha Bisiklet Hediyesi

Merkezefendi Belediyesi

Denizli Merkezefendi Belediyesi ‘Arabadan İniyoruz, Bisiklete Biniyoruz’ projesi kapsamında ilçedeki okullarda okuyan 5. sınıf öğrencilerine bisiklet hediye etmeye devam ediyor.

Denizli Merkezefendi Belediyesi 'Arabadan İniyoruz, Bisiklete Biniyoruz' projesi kapsamında ilçedeki okullarda okuyan 5. sınıf öğrencilerine bisiklet hediye etmeye devam ediyor. Sıdıka Çalışkan Ortaokulu'nda düzenlenen törende 537 öğrenciye bisikletleri verildi.

Merkezefendi Belediyesi spora ve sporcuya destek vermeye devam ediyor. Bu kapsamda'Arabadan iniyoruz, bisiklete biniyoruz' projesiyle her yıl 5. sınıf öğrencilerine bisiklet hediye eden Merkezefendi Belediyesi 4. yılda da bisiklet dağıtmaya devam ediyor. İlçe sınırları içerisindeki okullarda okuyan 5. sınıf öğrencilerine verilen bisikletlerin bugün ki dağıtımı Sıdıka Çalışkan Ortaokulu'nda gerçekleştirildi. Okul bahçesinde düzenlenen törene Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Okul Müdürü Necati Özbek, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Düzenlenen törende 537 öğrenciye bisikletleri teslim edildi.

Törende konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, "Merkezefendi Belediyesi olarak 'Arabadan iniyoruz, bisiklete biniyoruz' projesiyle 4. yılımızda da bisikletlerimizi dağıtmaya devam ediyoruz.Biz ilçemizi bisiklet ilçesi yaparak gelecek nesillerin daha sağlıklı bireyler olmasını istiyoruz. Geçtiğimiz yıl da yine Sıdıka Çalışkan Ortaokulumuzda bisiklet dağıtımını gerçekleştirmiştik. Bisikletlerimiz hayırlı uğurlu olsun. Bisikletlere binerken kasklarınızı takmayı unutmayın" dedi.

Konuşmaların ardından bisikletler öğrencilere dağıtıldı. - DENİZLİ Muhammet Subaşıoğlu,Denizli
17 Nisan 2018 Salı 17:24