14 Temmuz 2018, 12:45

Mersin İdmanyurdu'nun Teknik Direktörü Belli Oldu

Mersin İdmanyurdu

Bu sezon Süper Amatör Ligi'nde mücadele edecek olan Mersin İdmanyurdu'nda teknik direktörlük görevine Burhan Baygın getirildi.

Bu sezon Süper Amatör Ligi'nde mücadele edecek olan Mersin İdmanyurdu'nda teknik direktörlük görevine Burhan Baygın getirildi.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre, Mersin ekibinin eski futbolcularından Baygın ile teknik direktörlük görevinde anlaşıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Kulüp Başkan Halil Türer, Baygın'ın ve genç sporcuların başarılı olacağına inandıklarını belirterek, "Altyapı ağırlıklı bir kadro oluşturacağız. Bu kadroya dışarıdan da takviyeler yaparak başarılı bir sezon geçireceğiz. Hedefimiz futbolcu yetiştirerek, kulübü yaşatmak." ifadesini kullandı.

Genç yetenekleri keşfetmek için çeşitli seçmeler de düzenleyeceklerini aktaran Türer, beğenilen sporcuların takıma kazandırılacağını aktardı.

Türer, kulübün kapatılacağı iddialarını da yalanlayarak, "Taraftarlarımız, kulübün kapatılacağı, maçlara çıkmayacağı gibi dedikodulara asla itibar etmemeli. Bu iddiaları çıkaranlar, Mersin İdmanyurdu'nun yaşamasını istemeyen kişilerdir." değerlendirmesinde bulundu. Mersin,Mersin İdmanyurdu
14 Temmuz 2018 Cumartesi 12:45YORUMLAR