Mesut Özil-Amine Gülşe Çifti, Balayı İçin Henüz Kararını Vermedi

Arsenal'in yıldız ismi Mesut Özil ile oyuncu Amine Gülşe, 7 Haziran'da dünya evine girecek. Mesut-Amine çifti balayı için Maldivler'i ya da Bahamalar'ı tercih edecek.

15.05.2019 17:35 | Son Güncelleme: 15.05.2019 17:35

İki yıl önce nişanlanan Arsenalli futbolcu Mesut Özil ile oyuncu Amine Gülşe, 7 Haziran'da nikâh masasına oturacak. İkili, 300 kişinin katılacağı görkemli düğünün ardından da balayı için çok uzaklara gidecek. Balayı için kesenin ağzını açan Özil, İngiliz basınının iddiasına göre iki farklı rota üzerinde duruyor. Birinci iddiaya göre ikili, gözde balayı adresi olan Maldivler'in yolunu tutacak.

Mesut Özil-Amine Gülşe Çifti, Balayı İçin Henüz Kararını Vermedi

YILDIZLARIN ADRESİ

Çift, Juventus'un yıldızı Cristiano Ronaldo'nun da müdavimi olduğu Maldivler'deki Anantara Kihavah Maldives Villas'ı tercih edecek. Güzel oyuncuyla Hint Okyanusu'nun üzerine kurulu bungalovlarda konaklayacak olan Özil, gecelik 38 bin lirayı gözden çıkaracak. İkili, İngiliz basınının diğer iddiasına göre de Bahamalar'ı tercih edebilir. İkilinin, Karayip ülkesinde Royal Towers Bridge Suite'in geceliği ortalama 59 bin liralık ultra lüks odasında konaklaması halinde emirlerine amade yedi kişilik ekip olacak.

Mesut Özil-Amine Gülşe Çifti, Balayı İçin Henüz Kararını Vermedi

GELİNLİĞİ 2 KİŞİ TAŞIDI

Amine Gülşe, dün gelinliğini teslim aldı. Güzel oyuncunun gelinliğini aracına kadar iki kişinin taşıdığı öğrenildi. Gülşe'nin oldukça şaşaalı olduğu konuşulan gelinliği "Gelinlik böyleyse düğün nasıldır kim bilir?" dedirtti.

(Fanatik)

Mesut Özil-Amine Gülşe Çifti, Balayı İçin Henüz Kararını Vermedi
Yorumlar (38)
NİHAT: balayında balmı yiyeceksin mesut
HAYAT SİZE GUZEL: Insanlar acmi dusunmeyin çocuğu anne cennete ekmek varsa biz ölelim cennete ekmek yeriz diyen çocuktan cokmu iyimisiniz dünyada bir çocuk ac yattığı zaman ben yediğim yemeği düşünürüm...
YETMİŞÜÇ: Mesut''tan adam olmaz başı sıkışınca Türk olduğunu hatırlıyor denyo
Haberler››Spor››Mesut Özil-Amine Gülşe Çifti, Balayı İçin Henüz Kararını Vermedi - Spor