Mesut Süre, İzmirli İzleyici ile Buluşmaya Hazırlanıyor

Mesut Süre, "Siz Hepiniz Ben Tek" adlı tek kişilik gösterisi ile 13 Haziran Perşembe günü İzmir, Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosunda izleyicisinin karşına çıkacak.

13.05.2019 11:19Mesut Süre, İzmirli İzleyici ile Buluşmaya Hazırlanıyor

1000'in Üzerinde Gösteri

Günlük yaşamdan kesitleri sahnesine taşıdığı ve 1000'in üzerinde yaptığı "Siz Hepiniz Ben Tek" isimli gösterisi ile Mesut Süre bir kez daha İzmirli seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor. İzleyicinin interaktif şekilde dahil olduğu gösteriye Mesut Süre, ilk bölümde gündelik yaşamdan sorular sorarak seyircisini oyunun içerisine katıyor. İkinci bölümde ise hazırladığı stand-up bölümü ile devam eden Süre, seyirciye keyifli anlar yaşatıyor.

İlan ile Gelen Radyoculuk

Eskişehir'de yayın yapan Anadolu Üniversitesi radyosunun bir ilanını görmesi üzerine yayıncılık hayatının başladığını ifade eden Mesut Süre, izleyicilerinin önemli bir kısmının yaptığı programlar sonrasında geldiğini söylüyor. Gösterilerinde gündelik yaşamdan kesitleri dahil etmesi oyunun sürekli güncel kalmasını sağlıyor. Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosunda 13 Haziran'da yapılacak gösterinin biletleri Biletix ve tiyatro gişesinden temin edilebilir. Oyun 21.00'da başlayacak ve izleyiciye güldürünün bol olduğu tarifsiz anlar yaşatacak.


Güncel

Kaynak: Bültenler

22.10.2019 13:02:42