Metin Hara, eski sevgilisi Adriana Lima'nın yeni ilişkisi hakkında ilk kez konuştu

Metin Hara, eski sevgilisi Adriana Lima'nın Türk iş adamıyla aşk yaşaması hakkında sessizliğini bozarak "Hoşgörülü ve saygılı davranmak zorundayız" dedi.

11.07.2019 11:04

Ünlü yazar Metin Hara ile uzun bir süre aşk yaşayan dünyaca ünlü manken Adriana Lima, geçtiğimiz günlerde iş adamı Emir Uyar ile aşk yaşamaya başladı. Çiftin fotoğraflarının yayılmasının ardından sessizliğini bozan Metin Hara, sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak açıklama yaptı.

"5 AY ÖNCE YOLLARIMIZI AYIRDIK"

Canlı yayın açan Metin Hara, Adriana Lima hakkında şunları söyledi: "Sürekli özel hayat hakkında soru geliyor ama ben özel hayat hakkında konuşmuyorum. Yine konuşulmasını doğru bulmuyorum ama biz 5 ay önce zaten yolları ayırdık. Ben Türkiye'ye gelmeye karar verdim çünkü annemin 12 cm tümörü var. Ameliyatında ve sonrasında yanında olmak ve onlarla zaman geçirmek çok önemliydi. O yüzden ne olursa olsun hayatımızdaki, birlikte olduğumuz, dostluk kurduğumuz her kişiye adil, hoşgörülü ve saygılı davranmanın taraftarıyım.

"BİRİ KAZANDI BİRİ KAYBETTİ DURUMU OLMAZ"

Kişiler birbirleriyle ayrıldıktan sonra bir sorumluluk ya da yükümlülük sahibi değiller. Birbirlerine hesap sorması da doğru değil. Burada biri kazandı biri kaybetti gibi bir durumda olmaz. Kişilerin yolları ayrılıyor. Ben Türkiye'deyim annemle hastaneye gidiyoruz. O yüzden şuan ki odağım annemde. Amacım olabildiğince sevdiklerimin yanında olabilmek.

FOTOĞRAFLARI SİLEMEDİ

İlişkisinin 5 ay önce bittiğini söyleyen Metin Hara'nın Instagram hesabından Adriana Lima ile çektirdiği fotoğrafları silmemesi de kafaları karıştırdı.

Emir Uyar ve Adriana Lima
Metin Hara, eski sevgilisi Adriana Lima'nın yeni ilişkisi hakkında ilk kez konuştu
Adriana Lima, Metin Hara, Manken, Magazin

YORUMLAR (20)
TRİBÜN: Eziksin metin hara ezikkk.
MERSİNDEN TAHSİN: Bisiklete bide ben binsem.
GAKKO23: Bu kadında yaptığı harbiden ayıp Metin Hara yı takdir ediyorum duruşundan ödün vermedi
HOŞGÖRÜLÜYÜZ: Sıkılıp dönmek isterse kapımız açık manasına geliyor
KENAN MERT: kadın senleykende yurt dışında nerelerde kaldığı ortadaydı eski kocası çocuklarının babası dahil sevgilileri sen son duraktın şimdi anladın mı duraklar kalktı hara kadın uçak oldu uçuyorrrrr. . . . . . sen hala aşkı çiçek böcek mi sanıyorsun ufaklık . . . . .
ÖMER TURAN: bu kadın 500 adamı parmağında oynatır.
KAĞAN: SIrada bende varım nereye form dolduracaz.
XXX: ekreme yaz
YAZIK: bu kadını da götüren götürene, iyice orta malı oldu yazık, çok yazık
SEMT-İ SAKARYA: metin bu kadının seninle başlaması mucize eseriydi zaten sen dua et bukadar vakit geçirebildin
Tüm 20 yorumu okumak için tıklayın