14 Mart 2018, 12:43

Metro Asansöründen Atmaya Çalıştıkları Engelli Vatandaşa Çok Ağır Sözler

İstanbul'da metroya inen asansörü kullanan iki turist, tekerlekli sandalyedeki adama, "Allah da biliyormuş, seni o koltukta bırakmış" dedi. İranlı turistlerin bu sözleri çevredekilerin tepkisini çekti.

 İstanbul'da bulunan  Taksim metrosunda asansörü kullanmak isteyen engelli vatandaşı dışarı çıkarmaya çalışanların görüntüsü büyük tepki çekerken, asansördeki bir kadının sarf ettiği sözler tüm yaşananların önüne geçti.

ENGELLİ ASANSÖRÜNDEN ENGELLİYİ İNDİRMEK İSTEDİLER

Engelli vatandaşın tartıştığı İranlı iki turist kadın önce asansörden inmek istemedi, daha sonra polisin da olaya müdahil olmasıyla kadınlar asansörden inerek yürüyen merdivenlere yöneldi.

"ALLAH DA BİLİYORMUŞ..."

Engellilerin kullanımına tahsis edilen asansörden inen kadınlardan biri olay yerinde uzaklaşırken, "Allah da biliyormuş, seni o koltukta bırakmış" sözlerini sarf etti. Turist kadının sözleri büyük tepki çekti.

Taksim,İstanbul
14 Mart 2018 Çarşamba 12:43YORUMLAR (41)
TERBİYESİZ DÜŞMANI: Engelli olmadığı halde, elinde bebek arabası olmadığı halde engelli asansörünü kullanan ve dahi bu asansörleri gerçekten kullanmak zorunda olan insanlara engel olan yaratık müsvettelerinin . . . . . . Bir gram insanlık yok. Çek git ülkene!
KİM BİLİR: Allah büyüktür o sandalyeden onu kaldırırda seni oturtu verir......
EREN DERDİÇOK: Her sağlıklı insan engelli adayıdır olmadı hoş olmadı bize yakışmadı bu davranış. Ne oluyor bize?Üzüldüm.
03: Engelleri kaldırın
HABER AL: Ülkenin her yeri ABD gibi yabancı kaynıyor bu gün bu ülkede her milletten insan var onun için daha büyük olaylarda hazır olmalıyız
Tüm 41 yorumu okumak için tıklayın