MHP'den Birlik Mesajı

MHP Adana İl Başkanı Ahmet Erdoğan, MHP'nin Tek Başına İktidar Hedefinin Her Geçen Gün Daha da Güçlendiğini Söyledi.

MHP'den Birlik Mesajı
16.06.2007 17:21 | Son Güncelleme: 16.06.2007 17:21

MHP Adana İl Başkanı Ahmet Erdoğan, MHP'nin tek başına iktidar hedefinin her geçen gün daha da güçlendiğini söyledi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin katıldığı 9 Haziran'daki mitingden sonra çalışmalarına hız veren Adana İl Başkanlığı, seçim çalışmalarını masaya yatırdı. Bir lokantada yapılan toplantıda, bütün adaylar hazır bulundu. Toplantıya, liste dışı kalan milletvekili aday adayları da katılarak birlik mesajı verildi. Toplantıda konuşan İl Başkanı Ahmet Erdoğan, MHP'nin tek başına iktidar hedefinin daha da güçlendiğini gördüğünü ifade ederek, "Bundan son derece mutluyuz, gururluyuz. Sayın Genel Başkanımız

Devlet Bahçeli, tek başına iktidar ateşini Adana'dan yaktı. 23 Temmuz, ülkemizin onurlu, mutlu geleceğe açıldığı yeni bir milat olacaktır" dedi.

Listenin 8. sırasında yer alan MHP eski Genel Başkan Yardımcısı Salih Gökçe ise, "Arkadaşlar, halkımız sel olup partimize akın ediyor. Bunu herkes görüyor, biliyor. Gün 24 saat. Bize 6 saat uyku yeter. Geri kalan bütün zamanımızı çalışarak geçirmeliyiz. Bu şekilde çalışırsak, yürekten inanıyorum ki Adana'dan 12 vekil çıkarmamız mümkün" diye konuştu.

Toplantıya; Ülkü Ocakları İl Başkanı Taner Özler, MHP Yüreğir İlçe Başkanı Mustafa İzgioğlu, MHP Seyhan İlçe Başkanı Kayhan Ala ile il ve ilçe yöneticileri de katıldı.

(MT-MT-NÇ-Y)

Kaynak: İHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Politika››MHP'den Birlik Mesajı - Haberler