MHP Gürsu İlçe Başkanı Ali Osman Beysir evinde tabancasıyla intihar etti

Milliyetçi Hareket Partisi Gürsu İlçe Başkanı Ali Osman Beysir, evinin bahçesinde kendi tabancasıyla intihar etti. Olay sonrası hastaneye gelen MHP Bursa İl Başkanı Cihangir Cihangir Kalkancı, "Akşam saatlerinde elim olay oldu. Teşkilat olarak çok üzüntülüyüz" dedi.

23.01.2020 00:20 | Son Güncelleme: 23.01.2020 00:50

MHP İlçe Başkanı Ali Osman Beysir, evinin bahçesinde bilinmeyen bir sebepten dolayı kendi tabancasıyla intihar etti.

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Silah sesini duyan ailesi evden bahçeye indiklerinde, Beysir'i kanlar içinde yerde yatarken buldu. Ailenin ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tabanca ile başına ateş eden Ali Osman Beysir'e ilk müdahaleyi yaptı. Ağır yaralı olarak ambulansla Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Beysir, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

"TEŞKİLAT OLARAK ÇOK ÜZÜNTÜLÜYÜZ"

Olayı duyan Ali Osman Beysir'in yakınları ve partililer hastaneye akın etti. Hastaneye gelen MHP Bursa İl Başkanı Cihangir Cihangir Kalkancı, çok üzüntülü olduğunu belirterek, "Akşam saatlerinde elim olay oldu. Teşkilat olarak çok üzüntülüyüz. Merhumun cenazesi yarın ikindi namazına müteakip Orhaneli İlçesi Topuk Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet dilerim". dedi. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

MHP Gürsu İlçe Başkanı Ali Osman Beysir evinde tabancasıyla intihar etti

Gürsu, MHP, Güncel

Kaynak: DHA


22.02.2020 20:50:51