20.05.2015 15:34

MHP'li Aydın: Ak Parti, Kutsal Dinimizi Had Safhada İstismar Etmektedir

MHP

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Trabzon milletvekili adayı Yavuz Aydın, AK Parti’nin akıbetinin belli olmaya başladığını savunarak, "Çalma, çırpma, soygun ve yolsuzlukların hesabını verememe korkusu yaşayan AK Parti, iktidarda kalmak için sınır tanımadan kutsal dinimizi bile had safhada istismar etmektedir.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Trabzon milletvekili adayı Yavuz Aydın , AK Parti’nin akıbetinin belli olmaya başladığını savunarak, "Çalma, çırpma, soygun ve yolsuzlukların hesabını verememe korkusu yaşayan AK Parti, iktidarda kalmak için sınır tanımadan kutsal dinimizi bile had safhada istismar etmektedir.” dedi.

Aydın, yaptığı açıklamada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 'nin 'Besmele çekip soygun kurdelesi kesiyorlar' tarifinin, 'din istismarcılığını devirlerinde zirveye taşıyan' AK Parti'nin 5 kelimelik özeti olduğunu öne sürdü. Aydın, şunları söyledi: "Üzerini kapatmaya çalıştıkları 17-25 Aralık yolsuzluklarından, her gün yeni bir hukuk yaratarak mahkemelerden kurtulmayı becerenler, mahşer günü acaba ne yapacaklar? Ayakkabı kutularına doldurdukları dolarlarla, kutsal dinimizin ayetleri ile 'bakara, makara' diyerek alay edenlerin ve hala aynı çatı altında bulunanların yedikleri rüşvetlerle, milyarlık kol saatleri ile tüyü bitmemiş yetimin hakkına saldıranları, samimi inançlı halkımız 7 Haziran'da mutlaka hatırlayacak ve hak ettikleri dersi bu dünyada da verecektir."
Kaynak: CİHAN
Trabzon , Ak Parti , Milliyetçi Hareket Partisi , Yavuz Aydın , Politika , Güncel